Желько Лукаїч: "Ми не випадково потрапили до четвірки найсильніших команд"

01 травня 22:48
Переглядів: 393
Лукаїч

Головний тренер Політехніки чітко знайшов причини поразки в третьому матчі півфіналу проти Будівельника.

Леонід Стефанишин, форвард Політехніки:

"Як завжди я кажу, Слава Богу, всі живі-здорові, ніхто не травмувався. Не хочу бути багатослівним - за статистикою скаже тренер. Від гравців скажу, що ми ще не закінчили боротьбу в цій серії. Ми спробуємо в п'ятницю показати свою кращу гру , щоб виграти і подякувати вболівальникам. Сьогодні хочу подякувати вболівальникам за підтримку - в такому залі грати просто чудово ".

"Краща гра буде тоді, коли виграємо. Сподіваюся, що вона буде в п'ятницю".

Желько Лукаїч, головний тренер Політехніки:

"Повторю те, що сказав у роздягальні своїм гравцям: я дуже радий, я пишаюся своєю командою, тим, як вони зробили свою роботу. Проблеми нашої команди в тому, що у нас є травми, але ми показуємо бажання і волю на майданчику. Ми сьогодні підсіли лише в той момент, коли позначилося, що у Будівельника в ротації 14 осіб. У них завжди є дві людини, щоб відпочити. Я думаю, все вирішив один момент: у нас був вільний швидкий відрив, Лі не забив, а у відповідь ми пропустили триочковий від Ділейні. Це перевернуло гру. Знову ж скажу, що показана сьогодні самовіддача ще раз підтвердила - ми не випадково потрапили до четвірки найсильніших команд.

Не важливо, що рахунок 0:3. У нас є велика мотивація на наступний матч, ми повинні сказати їм "спасибі" за підтримку і показати хороший баскетбол в п'ятницю. Це ще не кінець ".

"Вукосавлевич набрав чотири очки? Це баскетбол. У них поза заявкою залишається така людина як Кіккерт - це показово. Потрібен центровий? Ооо! А навіщо Ви мені це кажете? Скажіть це директору (сміється). Насправді, буде наступний сезон. Давайте згадаємо краще, що рік тому Політехніка була 14-ю. Зрозуміло, у нас були проблеми, невдачі в селекції, але ми дійшли до такого рівня з цим складом. У Будівельника ж великий бюджет, велика лава ".

"Коли я був баскетболістом, я був непоганим захисником. Звідси і пішла моя філософія: у нападі ви можете грати один в один, імпровізувати, але в захисті - ніяких імпровізацій.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: