Желько Лукаїч: "Потрібно покращувати напад"

12 жовтня 00:22
Переглядів: 290
лукаїч

Головний тренер Політехніки детально розібрав не тільки поразку своєї команди в Черкасах, але і гру Святослава Михайлюка.

Ярослав Лемик, центровий Політехніки:

"Хочу привітати всіх з початком сезону. Готувалися до гри з Мавпами, розбирали, грали комбінації на тренуваннях в останні дні. Настрій був, але дуже багато пропустили в захисті, не впоралися з пік-н-ролом. Результат відповідний".

"Шанси виграти були, але в кінцівці провалилися десь - може бути, не вистачило сил. Триочковий-то забили, але не пощастило. Та й часу не вистачило".

Желько Лукаїч, головний тренер Політехніки:

"Вітаю Черкаси із заслуженою перемогою. Вони грали з великою енергією, знайшли прекрасне рішення по грі пік-н-ролами, у них пішов кидок. Можете подивитися статистику: у нас набагато більше підборів, ніж у господарів, але хто був на грі, розуміє суть. Я не можу не бути задоволений своїми гравцями, які хотіли перемогти до кінця. Але, крім серця, потрібно ще думати головою. Потрібно проаналізувати гру, виправити помилки - в першу чергу, в нападі".

"Черкаси теж добре розібрали нашу гру. Що стосується Михайлюка, то я ще три місяці тому сказав, що це величезний талант. Я був на матчах чемпіонату Європи в Києві: незважаючи на те, що медалі дісталися іншим збірним, Михайлюк показав дані, той матеріал, з яким можна працювати. Хочу сказати йому: не треба літати на небесах, попереду дуже багато роботи. Зараз він просто талановитий гравець, а якщо Святослав хоче бути великим гравцем з потенціалом, необхідно працювати і покращувати свою гру. Зараз можу відзначити два компоненти його ігри: напад та енергію".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: