Желько Лукаїч: "Потрібно забути цей матч і повертатися до реальності"

28 жовтня 10:03
Переглядів: 180
лукаїч

Наставник Політехніки дав свій коментар після тріумфального для львів'ян матчу проти Будівельника.

Сергій Алфьоров, капітан Політехніки:

"Хочу привітати команду з перемогою. Думаю, вона була цілком заслуженою. Ми з самого початку і до кінця виклалися на 100 %. Старалися не дати супернику забити легкі м'ячі, ліквідувати швидкий прорив. В принципі, вийшло. Ця перемога додасть нам сили. Приємно обіграти чемпіона, на його полі, але чемпіонат тільки починається, треба забувати і йти далі. і працювати більше!".

Желько Лукаїч, головний тренер Політехніки:

"Хочу сказати ті ж слова, що і Сергій. Ми хотіли перекрити швидкі відриви Будівельника - їх склад сприяє цьому. Друге завдання - грати з концентрацією на підборах, не давати їм атакуючих підбирань. У них найвища команда в лізі, вони домінують у цьому аспекті. у нас була хороша оцінка, гарне ставлення до гри. Звичайно, Будівельник мав проблеми у свіжості після важкої гри в Москві. Як сказав наш капітан, потрібно забути цей матч і повертатися до реальності. у нас є проблема на позиції основного плеймейкера - нам його просто не вистачає. у минулому сезоні у нас було два основних плеймейкера, зараз - нікого. Вітаю команди з хорошою грою. Бажаю успіху Будівельнику в Євролізі - вони представляють український баскетбол на серйозному рівні".

"Полюляк зіграв дуже добре, хоча це не його природна позиція. Це великий шанс для нього - зіграти проти чемпіона України, він випадає не щодня. У нього є талант і дані, щоб грати на вищому рівні. Йому потрібен досвід".

"Треба мати хорошого першого номера. Хотілося б мати його зараз! Президент клубу в курсі, але на ринку мало хороших перших номерів. Будемо шукати. Можливо, після такого я подумаю про те, щоб грати без перших номерів (сміється)".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: