Желько Лукаїч: "Серія переїжджає до Львова і боротьба продовжиться"

10 квітня 08:06
Переглядів: 329
Лукаїч

Перед від'їздом до Львова наставник Політехніки поспілкувався з южненськими ЗМІ. Нагадаємо, сьогодні "леви" оформила друге гостьову перемогу над Хіміком.

Саша Васильович, захисник Політехніки:

"У першу чергу, хочу привітати своїх партнерів і тренерський штаб з перемогою. Сьогодні ми грали без Мітчелла і Іконіча, але ці втрати згуртували нас - ми більше грали як команда. Хочу також привітати нашого молодого гравця Дениса Тютюнника і побажати йому продовжувати так само і далі. Ми повели в серії 2:0 і тепер на нас чекають важкі матчі у Львові, тому ми повинні ретельно працювати для того, щоб продовжувати перемагати ".

Желько Лукаїч, головний тренер Політехніки:

"Як вже сказав Саша, сьогодні ми потрапили у важку ситуацію і залишилися без двох ключових гравців. У такому положенні команда зуміла згуртуватися і показати хорошу гру в захисті. Денис Тютюнник добре себе проявив в групі більш досвідчених партнерів. У роздягальні я сказав команді, що Хімік відіграє під тиском, так як їм потрібно виграти другу гру. Тому в них і був такий поганий відсоток дальніх кидків сьогодні. Ще раз вітаю свою команду з такою боротьбою і перемогою. Але я сказав гравцям, що це ще не все. Серія довга і ми повинні грати так само, як грали у двох перших матчах. Серія переїжджає до Львова і боротьба продовжиться".

"Не знаю, коли Мітчелл повернеться на паркет. В четвер він пройде МРТ, тоді стане зрозуміло".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: