Желько Лукаїч: "Сезон вдався"

17 травня 08:35
Переглядів: 774
лукаїч

Сербська коуч Політехніки прокоментував чергову поразку своєї команди від Ферро, а з ним і підвів підсумок усього сезону для своєї команди.

Саша Васильович, захисник Політехніки:

"Знову хочу подякувати вболівальникам за підтримку, за оплески протягом всієї гри. Вважаю, що по сезону наша команда грала в хороший баскетбол - всі вісім місяців, крім шести останніх ігор. Зараз в кожній грі ми намагаємося демонструвати свій баскетбол, може бути, це виглядає жахливо, але повірте, хлопці віддають всі сили. Ще раз хочу подякувати всій команді за підтримку - від головного тренера до лікаря і масажиста. У нас є ще одна гра і я обіцяю, що в цьому останньому матчі хлопці докладуть всіх зусиль для того, щоб продовжити серію і віддячити всіх фанів, які підтримували нас весь сезон. Ще раз дякую".

Желько Лукаїч, головний тренер Політехніки:

"Згоден з усім, що сказав Сашко. У нас залишилася ще одна гра, цілком імовірно, що вона стане завершенням сезону, але в цілому можу сказати, що сезон вдався. Не забувайте про те, що протягом трьох попередніх сезонів Політехніка займала останні місця у турнірній таблиці. Якби хтось на початку сезону сказав, що команда займе четверте місце, ніхто б не повірив. З хорошого, що було в цьому сезоні, - це підтримка наших вболівальників, які з кожною грою заповнювали зал все більше. Велике їм спасибі. Ще раз: велике спасибі всім гравцям та представникам клубу, адже тільки ми знаємо, як відбувалася робота протягом усього сезону від початку і до кінця. А також хочу подякувати ЗМІ за інформаційну підтримку. Хочу пообіцяти, що в наступному сезоні ми також будемо показувати хороший баскетбол для наших уболівальників. Хочу привітати Ферро з сьогоднішньою перемогою".

"Для мене робота з Політехнікою викликає ті ж почуття, як якщо б я взяв велику команду і привів її до чемпіонства з нуля. Я також пишаюся тим, що тренував таку команду, як Хемофарм. Це команда не була грандом, але з нею ми вигравали Адріатичну лігу і грали у фіналі Єврокубка. Гравці тієї команди виросли у великих професіоналів. Один з них - Саша ".

"У другій половині матчу Алфьоров та Мітчелл отримали травми, а гравці Ферро зіграли більш кваліфіковано в нападі, тому ми і програли сьогодні".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: