Желько Лукаїч: "Треба перемагати "Дніпро" і 100%-во займати п'яту позицію"

23 березня 10:10
Переглядів: 159
лукаїч

Представники Політехніки і прокоментували перемогу над Говерлою, і аудиторію в конференц-залі франківської арени повеселили.

Саша Васильович, захисник Політехніки:

"Привітання моїм партнерам - ми виграли велику гру. Я знаю, що вболівальники готували нам з Іконіч подарунок - завтра у нас дні народження. Ми присвячуємо цю перемогу нашому асистенту (Душаном Гвоздічу, у якого є деякі проблеми зі здоров'ям. Думаю, ми добре зіграли в захисті: багато речей ми тренували, це вийшло в грі і ми змогли зупинити Говерлу на 63-х очках на її паркеті ".

"Тренер не знає, коли у мене день народження! Катастрофа! (Сміх у залі). Ще раз повторюся: партнери зробили мені відмінний подарунок. Я ж мав велику мотивацію на сьогоднішній матч".

Желько Лукаїч, головний тренер Політехніки:

"Ми зіграли хороший тактичний матч. Єдина проблема в першій половині - Говерла забрала 9 підбирань на нашому щиті. Це за статистикою - на ділі, я думаю, було більше. У другій половині ми грали з хорошою концентрацією і добилися дуже важливого результату завдяки захисту. Сьогодні ми зробили свою роботу: треба перемагати Дніпро, 100%-во займати п'яту позицію, а потім чекати інших результатів - можливо, займемо четверте. Поздоровляю своїх хлопців, а Говерлі бажаю удачі в наступному матчі ".

"Я хочу зайняти гарну позицію у підсумковій таблиці, а вже потім дивитися, з ким ми будемо грати. Вибирати неможливо - всі команди хороші. Подивіться на таблицю: між третім і восьмим місцем різниця в дві перемоги. Ніколи не можна порівнювати минуле і майбутнє - це спорт! Говерла обіграла нас в Кубку, обіграла яскраво, а сьогодні ми обіграли їх тут. Те, що було вчора, потрібно забувати. Відразу ".

"Яке місце я хочу за підсумками сезону? В першу чергу, я хочу боротьби. Півфінал, фінал - це як вийде. Завжди потрібно йти крок за кроком - зараз у нас на порядку денному матч з Дніпром".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: