Желько Лукаїч: "Треба підніматися з дна турнірної таблиці"

17 лютого 19:18
Переглядів: 166
Default Image

З приходом сербського фахівця Желька Лукаїча на тренерський місток баскетбольної «Політехніки-Галичини» гра львівської команди змінилася. Найбільше радує те, що змінилася в кращу сторону. Засмучує те, що у галичан уже немає шансів поборотися за місце у плей-оф. Відтак, останні перемоги львів’ян над БК «Київ» та «Хіміком» мали лише локальний характер. Про завершення чемпіонату, а також про майбутнє команди розповів Желько Лукаїч.

-Желько, наскільки ви підписали контракт з «Політехнікою-Галичиною»?

-Цей сезон допрацюю до кінця і, швидше за все, готуватиму львівську команду до нового чемпіонату, в якому також планую працювати у Львові.

-Чи бачили попередні матчі команди, коли її тренував Валентин Воронін?

-інформації про команду мені не бракувало. Бачив тільки два матчі за участю львівської команди. Одна з них це домашній матч з МБК «Миколаїв». Тоді «Політехніка» вдома програла. Загалом, не хотів би говорити про причини поразки та аналізувати гру команди, коли її очолював інший тренер. Я завжди дивлюся на те, що є сьогодні, і що буде завтра. І вважаю, про майбутнє потрібно думати завжди.

-Як Вам вдалося так швидко змінити гру команди?

-Я працюю в команді кілька днів, тому вважаю, що особливих змін я не зробив. На це потрібен час. Можливо, зміни в команді будуть в майбутньому.

-Якщо вернути час назад, за що можна боротися з цієї командою у Суперлізі?

-(Сміється). Не знаю. Якщо вернути час назад, то я тоді працював у Сербії (сміється). Український баскетбол я знаю, однак відповісти на це питання дійсно складно.

-Чи плануєте найближчим часом змінювати склад команди?

-Я зараз ще не знаю чого можна очікувати від того чи іншого гравця. У Грі з «Хіміком» Ревзін мав дуже хороший кидок, а грі з БК «Київ» такого не було. Загалом, я ще не вивчив можливості усіх гравців команди.

-Чи плануєте робити у складі серйозні кадрові зміни з перспективою на наступний сезон?

-А навіщо змінювати? Скажімо, прийдуть нові гравці. Їм потрібно час на адаптацію, потрібно усе з ними розпочинати з нуля. Це не все так просто. Наразі ще нічого не ясно. Це питання проясниться згодом.

-Яке головне завдання до завершення сезону?

-Повернути впевненість у моїх гравців. Треба дати їм зрозуміти, що вони можуть грати добре і перемагати. Ще добрий десяток матчів до завершення чемпіонату. Наша наступна гра з «Дніпро-Азотом». Це нова гра, нова робота і нові роздуми. Треба підніматися з дна турнірної таблиці.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: