Желько Лукаїч: "У нас була велика мотивація"

16 грудня 09:46
Переглядів: 1828
лукаїч

Дві поразки в Кубку України наклали великий відбиток на гравців Політехніки, про що після матчу і розповів Желько Лукаїч.

Максим Івшин, центровий Політехніки:

"Дякую уболівальникам, що підтримали нас. Була хороша боротьба. Дуже важливо було перемогти в психологічному плані, після того як ми вилетіли з Кубка. Ми показали командну гру і довели справу до перемоги".

"У кожній чверті суперник трохи скорочував різницю. Нам було важливо утримати різницю в 15-20 очок. Було завдання почати третю чверть дуже жорстко, щоб не дати суперникові наздогнати себе і забезпечити легку перемогу. Насамперед, ми зіграли командно, боролися, показали характер".

Желько Лукаїч, головний тренер Політехніки:

"Ми здобули важливу перемогу. Ми грали без Мітчелла. Один відсутній гравець в ротації - це вже проблема. У нас було хороше ставлення до гри, до захисту, і ми вирішили це питання. Думаю, це була основна причина нашої перемоги. У нас був якийсь психологічний бар'єр, тому як ми програли Дніпро-Азоту обидва матчі в Кубку, і потрібно було перемогти. На них же тяжкості психології не було - вони обігравали нас два рази".

"Все впирається в психологію. У другому матчі проти Азоту ми промахнулися останнім кидком. Звичайно, у нас була велика мотивація. До того ж, потрібен був хороший результат на своєму полі".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: