Жіноча футбольна команда "Тернопільчанка" набирає обертів та підкорює нові вершини

05 червня 19:55
Переглядів: 114
Мяч

Тернопільські дівчата доказують, що футбол це не тільки чоловічий вид спорту. Нещодавно завершився чемпіонат України з футболу серед жіночих команд Першої ліги.

Старт Тернопільчанки у чемпіонаті України з футболу 2014 серед жіночих команд Першої ліги розпочався з перемоги. Наші дівчата виграли 2:1 у команди Івано-Франківська. "Тернопільчанки" зізнаються що самі перевершили свої сподівання, адже на перемогу ніяк не сподівались.

— Ми навіть не запрошували представників ЗМІ, бо думали що програємо зі значним відривом. Дівчата думали, що вони не готові. Адже до матчу не мали багато часу щоб зійтися як команда, більше того тренування проходили на маленькому полі, а тут перша гра на центральному стадіоні. Івано-Франківськом, це дуже серйозна команда. Вони тренуються по два рази в день, на відміну від нас, які тренувались лише два рази на тиждень. Проте, ця, перша, перемога додала нам багато впевненості, — каже керівник проекту, президент Фундації зірок світового спорту "Діти" Ярослав Несторович.

Наступна гра була з вихованками Хмельницької ДЮСШ. Тернопільчанка знову взяла першість, та перемогла з рахунком 1:0. На днях завершилась остання, третя гра жіночого футболу чемпіонату України Першої ліги.

Тернопільчанка зіграла з командою Медик міста Моршин та перемогла з рахунком 2:1. За словами головного тренера дівчат, викладача кафедри спорту ТНЕУ, Володимира Левчука, Перша ліга — це лише початок. У планах Тернопільчанки вийти на новий, професійний рівень.

Для міста, Тернопільчанка це вже велика гордість. Адже це перша в історії Тернопілля жіноча команда, яка за такий короткий термін свого існування, вже встигла досягнути подібних вершин.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: