Жіноча "молодіжка": збір напередодні відбірного раунду до ЧЄ-2014

29 березня 16:07
Переглядів: 164
жіноча збірна україни з футболу

У п’ятницю, 29 березня, молодіжна жіноча збірна U19 розпочинає навчально-тренувальний збір у рамках підготовки до другого відбірного раунду ЧЄ-2013 року.

3 квітня збірна вирушить до Шотландії, де пройдуть матчі 3 відбірної групи, куди, за результатами жеребкування, потрапила збірна України. Суперниками нашої команди будуть команди Данії, Шотландії та Австрії.

Головний тренер української збірної Наталя Зінченко для участі в кваліфікаційному турнірі викликала наступних гравців:

Воротарі: Юлія Познохірьова ("ЦПОР-Донеччанка"), Ніна Бабарика («Родина-КОЛІСП») Єлізавета Нікітіна, Ольга Мельничук ( обидві «АТЕКС-СДЮШОР-16»);

Захисники: Дарина Кравець, Лідія Шпак, Ангеліна Молошик, Вікторія Дем’янюк (всі - «Нафтохімік»), Фурманова Маргарита («Родина-КОЛІСП»), Катерина Корсун, Інна Томілко (обидві - «Легенда-ШВСМ»);

Півзахисники: Аліна Шилова, Оксана Холод, Ірина Прокопишина, Аліна Скидан (всі - «АТЕКС-СДЮШОР-16»), Ірина Кочнева, Таміла Хімич (обидві - «Легенда-ШВСМ»), Яна Малахова, ( «Житлобуд-2»), Катерина Сівець («ЦПОР-Донеччанка»),

Нападники: Тетяна Козиренко («Легенда-ШВСМ»), Яна Калініна, Олена Цибіна (обидві - «Житлобуд-2»).

Напередодні збору, прес-служба ФФУ поспілкувалась з головним тренером молодіжної збірної України Наталією Зінченко:

- Який настрій в команді? Які завдання стоять перед збірною у відбірному раунді?

- Сьогодні всі зібрались, настрій - гарний. За планом у нас медобстеження, яке має виявити фізичний стан гравців. Що стосується завдань − то вони у нас максимальні − зайняти перше місце та вийти на ЧЄ-2013 року.

- Що можете сказати про суперників - збірні Австрії, Данії та Шотландії?

- Це дуже сильні команди, тож боротьба за путівку на чемпіонат Європи буде дуже запеклою, проте ми нікого не боїмося, будемо показувати свою гру.

- Є якісь проблеми в нашій команді: травми або дискваліфікації?

- Так, першу гру пропустять кілька ключових гравців. Та я, впевнена, що ми зможемо знайти гідну заміну, а їх відсутність не позначиться ані на грі, ані на результаті.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: