Жовківчанин Андрій Умріхін виборов звання чемпіона Європи з авіамодельного спорту

14 вересня 09:21
Переглядів: 142
Умріхін

Жовківчанин, боєць батальйону «Луганськ-1» Андрій Умріхін виборов звання чемпіона Європи з авіамодельного спорту!

1

Кубок чемпіона Європи з авіамодельного спорту в особистому заліку завоював боєць батальйону патрульної служби міліції особливого призначення ГУМВС України у Луганській області «Луганськ-1» лейтенант міліції Андрій Умріхін.

Чемпіонат Європи з авіамодельного спорту відбувся в болгарському місті Пазарджик. У змаганнях брали участь спортсмени з 24 країн, включаючи Україну, Англію, Німеччину, Францію, Іспанію, Швецію, Фінляндію та ін. У складі національної збірної команди України виступав боєць батальйону патрульної служби особливого призначення ГУМВС України у Луганській області «Луганськ-1» лейтенант міліції, жовківчанин Андрій Умріхін.

Андрій Олександрович - уродженець та житель міста Жовква Львівської області, пдагог з 26-річним стажем. Але, коли сталася біда на сході, став волонтером, возив допомогу бійцям - добровольцям. Минулого літа відкрив у Львові школу підготовки, де навчаються керувати безпілотними апаратами бійці з батальйонів «Азов», «Донбас», «Дніпро» та ін. Потім і сам вступає до батальйону «Луганськ-1».

«Авіамодельним спортом, - розповідає Андрій, - я почав займатися з 6-річного віку. Привів мене в спорт мій старший брат. У 1977 році я вперше став чемпіоном Львівської області з авіамодельного спорту (кордові моделі, повітряний бій)».

Потім були перемоги в різних європейських і світових чемпіонатах. Андрій багаторазовий чемпіон України, володар різних кубків світу, чемпіон Європи та світу в командному заліку, а тепер - чемпіон Європи та світу (2014 рік) ще й в особистому заліку.

Враховуючи специфіку бойових дій у зоні АТО і досвід Андрія в авіамоделюванні, генерал-лейтенант міліції Анатолій Науменко пропонує командиру батальйону Костянтину Скліфусу та Андрію Умріхіну створити групу аеророзвідки на базі батальйону. І вже незабаром, бійці новоствореної групи аеророзвіди, їдуть до Львова для навчання управлінням безпілотними апаратами.

«Використання безпілотників дає максимальну кількість інформації в режимі онлайн, - розповідає Андрій, - що дозволяє швидко реагувати і приймати рішення. Спектр використання аеророзвідки дуже широкий. Це і виявлення пересувань диверсійно-розвідувальних груп і техніки бойовиків, різних комунікацій, огороджувальних споруд, вогнищ пожежі, наркоплантацій. Використовуємо безпілотники і при пошуках зниклих людей і тварин. Це економить як людський, так і матеріальний ресурси».
Про безпілотники та ефективність їх використання в зоні АТО Андрій може розповідати годинами. Але, повернемося до спорту.

«У складі команди, - продовжує Андрій, - у нелегкій боротьбі, яка ускладнювалася ще й важкими кліматичними умовами (спека до 40 градусів) і сильними суперниками збірних команд Іспанії, Англії, Молдови, Німеччини та Росії, ми крок за кроком йшли до перемоги. У всіх складалося таке враження, що жеребкуванням нас спеціально не зводили з командою Росії, тримаючи до фіналу, адже в чемпіонаті брало участь 40 команд. І вже в півфіналі, а потім і у фіналі, наш екіпаж одержує впевнену перемогу над суперниками з Росії. Ось вона довгоочікувана перемога - ми чемпіони. І, це перемога не тільки моя, це перемога всіх бійців, які несуть службу в зоні АТО. Саме їхня віра в нас і привела мене на найвищу сходинку п'єдесталу. Слава Україні!".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: