Жовківщина прийматиме етап Кубку світу "Vilga Cup 2015" з авіамодельного спорту

05 квітня 19:42
Переглядів: 159
авіамодельний спорт

В період з 6 до 11 травня 2015 року в селі Великий Дорошів, що на Жовківщині, відбудеться етап Кубку світу «Vilga Cup 2015» з авіамодельного спорту в класах радіокерованих моделей F3J (радіокеровані планера), F5J (радіокеровані планера з електродвигуном) та F3K (радіокеровані метальні планера).

Змагання відбуватимуться під егідою Міністерства молоді та спорту України, Міжнародної авіаційної федерації та Федерації авіамодельного спорту України за активного сприяння управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Жовківської райдержадміністрації, Великодорошівської сільської ради.

За попередніми заявками наразі зголосилося понад 130 спортсменів з 13 країн світу, зокрема збірні: Азербайджану, Італії, Кіпру, Казахстану, Нової Зеландії, Німеччини, Польщі, Росії, Словаччини, Словенії, Сполучених Штатів Америки, Чехії та України.

Збірну команду Україну представлятимуть спортсмени з Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Харківської, Чернігівської областей України та міста Києва.

Юрій Хомик, управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: