Жовква прийматиме обласний спортивний фестиваль "Мама, тато, я – спортивна сім’я"

14 березня 19:45
Переглядів: 201
Мама, тато, я

25-26 березня 2017 року у місті Жовква розпочнуться змагання Львівського обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» за програмою ХХVІ спортивних Ігор Львівщини та ІІІ Спортивних ігор серед людей з інвалідністю.

Змагання проводяться управлінням фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівським обласним центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» за активної підтримки обласного центру «Інваспорт». Головний суддя змагань: Василь Скіряк (м. Жовква).

Участь у змаганнях візьмуть по 2 сім’ї у складі збірної району, міста, ОТГ (3 особи: дитина, мати, батько в кожній сім’ї), з них одна сім’я виконує всі комплексні завдання, включаючи естафети на воді, а друга виконуватиме 5 комплексних естафет лише у спортивному залі. До участі у змаганнях запрошено також і по одній сім’ї, де виховується дитина з ураженням опорно-рухового апарату, яка візьме участь у трьох адаптованих естафетах.

Обласні змагання спортивних сімей відбудуться на базі Жовківської ДЮСШ (вул. Воїнів УПА, 22). У програмі змагань – різноманітні естафети за участю членів всієї сім’ї.

Урочисте відкриття змагань відбудеться 25 березня 2017 року об 11.30 год.

Загалом змагання спортивних сімей у рамках Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім'я» відбуваються трьома етапами:

І етап – на місцевому рівні (у містах, районах та ОТГ Львівщини);

ІІ етап – обласні змагання серед переможців І етапу (фінал Львівського обласного фестивалю);

ІІІ етап – Всеукраїнський фінал.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: