Жозе Мораіш: "По грі наша команда створила більше моментів"

23 вересня 11:37
Переглядів: 154
МОРАІШ

Головний тренер ФК «Карпати» Жозе Мораіш  прокоментував бойову нічию у львівському дербі – 1:1.

– У першу чергу хочу привітатися з вболівальниками «Карпат» та подякувати їм за присутність та підтримку. Вони нас підтримували по різному в останніх матчах. Заради них ми граємо. Вони відвідують матчі і їх з кожною грою стає все більше. Щодо гри, то це дербі – емоційна гра. Ми грали на красивому стадіоні і тут були створені хороші умови для публіки. Мені б дуже хотілося, щоб львівське дербі відбувалося при заповнених трибунах. Наша команда намагається показати якісну та стабільну гру. Ми контролювали хід поєдинку. Ми досягли результату, коли був рахунок 0-1. Мали можливості забити ще один м’яч. По грі наша команда створила більше моментів. Ми заслуговувати здобути перемогу. «Львів» – добре організована команда і непогано працює у захисті. Багато моментів створює зі стандартів. Їхня гра є дуже прямолінійною. Це добре організована команда. Вважаю, що ми заслуговували на три очки.

– Які ваші враження від львівського дербі?

– Львівське дербі – це львівське дербі. Я, як тренер, побачив дуже багато дербі у своєму житті. Я був на дербі в Мадриді, Барселоні, Мілані. Це також були емоційні ігри. Якщо порівнювати ті дербі з львівським. Тут не вистачає заповнених трибун. Футбол – це жвавість і веселощі. Для мене це дуже хороший досвід. Мені приємно пережити ці емоції з командою та вболівальниками.

– Ви не могли достукатися до захисників, часто їх прикликали до себе, з чим це пов’язано?

– Я завжди даю підказки футболістам. Ми все ще будуємо команду. Хочемо, щоб футболісти думали і виконували вказівки. Просив своїх футболістів створювати простір. 

– Чому відсутній Де Камарго?

– Де Камарго отримав забій на тренуванні. Він міг би допомогти нам в цій грі, якби себе почував добре.

– Сьогодні на краях захисту грали Федецький та Мегреміч , які зазвичай грають в центрі, з чим це пов’язано? Чому сьогодні не грали Лебеденко та Мірошніченко ?

– Федецький – досвідчений гравець, який завжди грав на позиції латераля. Мегреміч також раніше грав на фланзі. У них є якості, які говорять мені, що вони можуть зіграти на різних позиціях. Лебеденко та Мірошніченко – молоді швидкісні футболісти. Вони грали в попередніх матчах та гратимуть далі. Команда створює ідентичність. Немає проблем, щоб різні футболісти грають на різних позиціях. Команда повинна мати футболістів, щоб вирішувати моменти. Будь-який гравець, який попадає в старт буде мати можливість зіграти та відпрацювати на результат. Я переконаний, що за цим майбутнє.

Інформаційна служба ФК «Львів»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: