Жозе Мораіш: "Сьогодні був хороший день"

04 листопада 12:15
Переглядів: 210
МОРАІШ

Прес-конференція головного тренера «Карпат» після переможного матчу з «Олімпіком».

«Олімпік» знаходився вище за нас у турнірній таблиці і нам було важливо здобути перемогу, щоб наблизитися до тих команд, які знаходяться вгорі. Нам вдалося зробити це, борючись з хорошим суперником. 

Боротьба за першу шістку? Можу сказати, що команда буде продовжувати працювати. Є чимало команд, які хочуть бути у верхній шістці і вони мають хороші якості й можливості для цього. Треба продовжуватися боротися і думати від гри до гри. Наступний наш поєдинок відбудеться на виїзді проти «Зорі», ще однієї хорошої команди. Наша ціль полягає в тому, щоб надалі працювати, покращувати нашу гру у всіх планах. Це стосується тактичної підготовки, а також у діях в захисті та атаці. 

В тактичному плані я задоволений діями команди. «Карпати» контролювали гру з самого початку. Ми створювали прекрасні моменти, володіли м’ячем, добре атакували. В захисті успішно закривали зони, діяли злагоджено і компактно. Сьогодні був хороший день. Наша ціль – продовжувати додавати. Маємо сильніше грати в захисті, краще контролювати м’яч, діяти інтенсивніше. Для цього необхідно багато працювати. Маємо у своєму розпорядженні тиждень до наступної гри. 

Федецький – це наш футболіст. Він вийшов на поле в той момент, коли це було необхідно. Наші гравці виходять на поле, успішно адаптуються і дають саме те, що необхідно дати команді.

Життя в Україні? Мені подобаються місцеві люди і культура. Їхня простота і симпатія. Я дуже задоволений і добре себе почуваю. Труднощів у мене не було. В Україні люди з великим серцем. Я також людина з великим серцем. Я гордий, що можу перебувати тут і бути вашим товаришем.

Колись я був присутнім у цьому залі, щоправда, не за столом на прес-конференції. Я прийшов разом із Жозе Моуріньо і стояв поруч. На цьому стадіоні «Інтер» програвав «Динамо», але на останніх хвилинах двічі забив і пройшов до наступного етапу завдяки голу Снейдера. Можу сказати, що цей стадіон – фартовий для мене».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: