Жозе Мораіш: "У Кубку, зазвичай, мало гри. Зате багато емоцій"

01 листопада 07:15
Переглядів: 167
МОРАІШ

Післяматчевий коментар головного тренера «Карпат».

«Гра була цікавою, інакше бути не могло – це Кубок. Суперник дуже організовано тримався в захисті, шукав контратаки. Спершу матч був дуже повільний, і як часто відбувається в таких турнірах, ми бачили мало гри, зате багато емоцій. І от зараз десь так і вийшло. До перерви було обмаль моментів. Все ж, ми, як команда вищого дивізіону, мали б трішки зіграніше виглядати. Другий тайм ми вже більш продуктивно відпрацювали, поступово, з кожною хвилиною додавали, але суперник був дуже пильним і грав довгими небезпечними передачами. Так, ми забили, хоч варто визнати – тут є доля везіння. Врешті-решт, ми на цей гол заслужили». 

«Чи я знав про нашого суперника? Так, я дивився гру в Калуші, я туди їздив спеціально, щоб мати уявлення про команду. І, звичайно, слідкував за ними надалі. Я знав, що це команда, яка вдома перемагає і яка має хороший мікс гравців». 

«Бойовий склад? Ну, я провів зміни, була ротація, потім ще робив перестановки. Сьогодні вийшли Ді Франко та Федецький, які не грали в попередньому матчі. Можливо, в суботу буде більше змін. Треба шукати свіжість».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: