Жозе Мораіш: "У нас складний суперник, але й ми щодня серйозно працюємо"

21 жовтня 13:14
Переглядів: 138
МОРАІШ

Головний тренер «Карпат» розповів про кадрову ситуацію в команді та поділився думками щодо недільного матчу проти «Олександрії». 

«Команда налаштована оптимістично. Так, цього тижня у нас складний суперник, але ми теж серйозно працюємо кожного дня і в перспективі хочемо показувати хороші результати» – розпочинає керманич львів’ян.

«Ми завжди готуємо команду для здобуття трьох очок – такою є наша мета. З нею ми вирушаємо на матч. А період паузи ми використали для того, щоб покращити певні ігрові аспекти».

«Про «Олександрію можу сказати, що це вже зріла команда, яка постійно вичікує вірний момент. Вони добре грають як через довгі, так і через короткі передачі. У них є досвідчені і талановиті гравці. Проте, як і всім командам, їм інколи бракує концентрації. А у футболі всі 90 хвилин потрібно бути напоготові й використовувати кожну ситуацію, яка підвернеться, для створення гольових моментів». 

«Вільям де Камарго наразі не може нам допомогти. Він вже займається індивідуально, але прогнозів я не робитиму – це прерогатива наших лікарів» – підсумував Жозе Мораіш

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: