Жозе Мораіш: "Знаємо, чого прагнемо і працюємо над цим"

27 серпня 07:16
Переглядів: 165
МОРАІШ

Жозе МОРАІШ головний тренер ФК «Карпати»

– Ми мусимо додавати, рости і робити все набагато краще. У нас є над чим працювати. Якщо говорити про деталі, то гра могла бути набагато кращою. В атаці мусимо створювати кращі можливості, аніж є зараз. Сьогодні була хороша нагода виправити ту ситуацію, в якій знаходиться команда, результат був дуже важливий для нас. Можливо, саме тому наші хлопці намагалися досягти набагато більшого, ніж чекали. Є речі в яких ми вже прибавили, але треба працювати значно краще та швидше. 

– Розмова, що була в роздягальні у перерві була схожою на ту, що відбулась тижнем раніше в Чернігові?
– Всі матчі різні, розмови теж подібними не бувають. Проте, як і в попередньому матчі ми дали супернику забити два голи, дали їм перевагу. Це той нюанс, який мусимо терміново виправляти.

– У другому таймі команда значно додає, порівнюючи з першим. Що змінилося?
– Команда призвичаюється до нових речей. Мої ідеї вони тільки починають схоплювати, їх не так просто втілити в життя, як здається. Нам потрібна стабільність. Помітні певні зрушення, але все одно ми допустили помилки, яких не можна було робити. Думаю, гравці все це усвідомлюють. Ці речі легко можна виправити. Наступна гра теж складна, але, можливо, все налагодиться. 

– Ви говорите, що помітні зміни, а що саме покращилося у грі команди?
– Те, що я змінив – організація. Якщо говорити просто – ми зараз граємо у лінію з чотирма захисниками та трьома нападниками. Мусимо знайти рівновагу. Потрібно подумати над позицією Карраскаля, він не може грати нападником. Відновився після ушкодження Санчес, який може вийти на полі у наступному матчі. Можливо, це буде хорошим рішенням на позиції нападника. 

– «Карпати» пропускають у двох матчах поспіль по два голи – покращення гри в обороні?
– Це ваша думка. Ви дивитися з-за меж футбольного поля. Ми не робимо справитак, щоб перемагати 2:0, ми змінюємо речі з наміром їх покращити. У багатьох ситуаціях це не робиться за кілька днів.

– Наскільки у команді справи добрі чи погані?
– Ми зараз рухаємось шляхом покрашення. Знаємо, чого прагнемо і працюємо над цим. Просимо футболістів грати спокійно і прибавляти, тоді прийдуть результати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: