Жилмар: "У "Львова" було стільки моментів, але ми так і не зуміли забити бодай гол"

05 серпня 16:35
Переглядів: 83
Жилмар

Головний тренер ФК «Львів» Жилмар на післяматчевій прес-конференції прокоментував поразку своєї команди від полтавської «Ворскли» з рахунком 0:1 у грі 3-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги.

Я ще не зрозумів, що сталося. Футбол – іноді така дивна штука, у тебе начебто є реальні шанси. Не тільки пенальті, ми не реалізували 3-4 відмінні моменти. Але це футбол, потрібно дивитися вперед. Я переглядав вчора «Динамо» – «Шахтар», а перед цим гру «Ворскли» з «Динамо», всюди були мінімальні перемоги. Вважаю, що в кожному матчі чемпіонату України буде нелегко. Я сказав хлопцям у роздягальні після першого тайму: шанси є, потрібно забити гол, але сьогодні у нас цього не вийшло зробити.

Як Ви оціните роботу арбітра зустрічі і чи був, на Вашу думку, пенальті у ворота «Ворскли» на останніх хвилинах?

Я 5-10 разів дивився повтор цього епізоду, пенальті був стовідсотковий. Звичайно, вже нічого не зміниш. До пенальті у нас стільки було моментів, але ми так і не зуміли забити бодай гол. А арбітр – теж людина, теж може помилитися.

Кілька разів протягом гри було непорозуміння між гравцями захисної лінії. Це поки що незіграність чи в чому причина?

Ми кожну зустріч з футболістами обговорюємо прогрес, якого вдалося досягти. З «Динамо» ми добре зіграли, але програли. Сьогодні, я думаю, що ми грали ще краще, ніж в грі з киянами, але теж не вийшло досягти результату. Таке буває. У другому таймі ми виконали низку замін, грали практично з чотирма нападниками, але все одно не зуміли вразити ворота «Ворскли». Одна контратака суперників – і все.

Сьогодні на поле вийшов Вадим Янчак – вихованець клубної академії. Як Ви оціните його гру сьогодні?

Янчак провів перший матч у Прем’єр-лізі, йому непросто. Але краще зараз пережити цей момент, на який він дуже чекав. Він перспективний і дуже талановитий футболіст, у нього ще будуть шанси. Тим більше, що у нього було не так багато часу, щоб проявити себе в грі.

Чого, на Ваш погляд, не вистачило команді, щоб як мінімум не програти в цьому матчі?

Ми завжди граємо на перемогу. Ми хотіли виграти, у нас були моменти, але ми ними не розпорядилися як слід. Команда ще не готова фізично на 100%, чемпіонат тільки розпочався. «Ворскла» програла два матчі, сьогодні перемогла, у нас теж поки три очка. У матчі з «Олімпіком» може скластися все по-іншому, можемо також створювати гольові моменти і, в підсумку, перемогти.

У першому таймі львівські футболісти перебігали «Ворсклу», у другому ж таймі – навпаки. В чому причина?

Я б ще подивився, проаналізував гру. Але, швидше за все, не погоджуся зі сказаним. Я залишився задоволеним першим таймом, а в другому таймі ми провели три заміни. Не все вийшло у хлопців, які вийшли на поле. У нас немає ще одного футболіста, який грав би плеймейкера, як Аугусто. Я випустив на поле Жуліо в ролі центрального нападника, а Бруно став грати на позиції «десятки». Він до того моменту вже теж втомився і не був таким активним. Але ж ми все одно створювали моменти у другому таймі. Це футбол, потрібно дивитися вперед. У нас є завдання на сезон, і ми будемо прагнути до їх виконання.

Чому Бруно бив пенальті у першому таймі? Чи є в команді штатний пенальтист?

На тренуваннях Бруно в 95% випадків забиває пенальті. Є ще другий пенальтист – Олександр Голіков. Але Бруно заробив пенальті, тому він і повинен був його виконувати. Просто, сьогодні щось у нього не вийшло. Потрібно працювати на тренуваннях, він молодий і перспективний хлопець.