Зі Львова стартує карпатський веломарафон, учасники якого подолають 1200 км за 90 годин

01 серпня 17:00
Переглядів: 141
Велоспорт

У Львові на пл. Ринок опівночі у четвер, 2 серпня, розпочнеться IV веломарафон Львів-Карпати-Львів, маршрут якого уперше проходитиме гірськими територіями трьох країн: України, Польщі та Словаччини.

«Марафонці подолають більше 20 гірських перевалів на території трьох країн. Це – найскладніший маршрут за всю історію наших марафонів на відстані 1000 км та 1200 км, які учасники мають проїхати за 75 та 90 годин відповідно, відмічаючись у контрольних пунктах у час їх роботи. У цих пунктах велосипедисти зможуть за потреби перепочити, уночі – поспати», – розповіла ZAXID.NET менеджерка Lviv Bicycle Club Тетяна Лічман.

За її словами, половина маршруту прокладена якісними дорогами, ще 30% – шляхами у задовільному стані, решта – по бездоріжжю. При цьому загальний набір висоти на маршруті перевищуватиме набір на престижному французькому веломарафоні Париж-Брест-Париж. Із України у Польщу учасники заїзду виїжджатимуть через Шегині, а повертатимуться зі Словаччини – через Нижній Березний. Завершиться веломарафон 5 серпня у Львові.

Для участі у марафоні зареєструвалося близько 50 велосипедистів. Більшість – зі Львова та інших міст України, кілька учасників приїдуть із Німеччини та Фінляндії.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: