Знаменита тенісистка Лариса Савченко провела у Львові майстер-клас

24 серпня 11:35
Переглядів: 619
теніс

Знаменита тенісистка-парниця Лариса Савченко на кілька днів повернулася до рідного Львова. Абсолютна рекордсменка Радянського Союзу, переможниця турнірів Великого Шолома приїхала до міста, аби провести майстер-клас новому поколінню тенісистів.

Лариса Савченко не була у Львові десять років. А зараз знайомі пейзажі навіяли спогади. Жінка розповідає: «Дорога з вокзалу дуже схвилювала. Ці всі доріжки, вулиці, якими бігала, бавилася, ходила на тренування».

Зіркова спортсменка знайшла час для кожного учасника майстер-класу. Давала практичні поради і показувала цікаві вправи. Наприклад, під час прийому встигнути зав`язати шнурівки і вдарити по м`ячу. Учасниця майстер-класу Вікторія розповіла: «Мені сподобалось, що коли ми грали з Ларисою Савченко, вона виправляла нас, вказувала на помилки. Говорила, як правильно робити».

Тенісистка підкреслила: «Вони всі вміють бігати, це вже дуже добре. По-друге, я вже побачила, мабуть, 5 людей, які впевнено грають у теніс. Видно, що діти навчені, що їм дуже багато дають свого досвіду».

Не менше втішилися такому візиту і дитячі наставники. Тренер Наталя Бодня розповіла: «Коли я була маленькою, для мене Лариса Іванівна була кумиром. Тож цей майстер-клас – дуже хороший урок, мотивація для подальших успіхів».

Наостанок Лариса Іванівна зізналася: хоче знову повернутися до Львова. І цього разу на довше.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: