Знаменитий велогонщик Ярослав Попович виступить на змаганнях у Києві

01 травня 08:45
Переглядів: 386
попович

Екс-партнер по команді Армстронга візьме участь у Race Horizon Park

Знаменитий український велогонщик Ярослав Попович, який перемагав у заліку молодих гонщиків "Тур де Франс", підтвердив свою участь у Race Horizon Park, яка пройде в кінці травня в Києві.

Про мотиви участі в Race Horizon Park
- Змагання в Україні проводяться нечасто, а перегонів такого рівня взагалі раніше практично не було. Тепер є. Хочеться вірити, що рівень постійно підніматиметься. Я подивився на те, як вони організовані, мене запросили і я вирішив, а чому б і не приїхати? Адже це все робиться для розвитку українського велоспорту, – зізнався Попович.

Про амбіції та плани на Race Horizon Park

- Я зараз відпочивав після класик. Буду поступово набирати форму, так як в липні поїду "Тур де Франс". А в кінці травня за 4 дні до Race Horizon Park проїду в Норвегії гонку. Так що рівень повинен бути вже хороший і в Києві постараюся поборотися за перемогу. Розмовляв з Сергієм Гречин, який повинен бути зі мною в команді. Так він був дуже-дуже радий. Каже: "Ми там їм влаштуємо! А то я до цього сам ганявся, а тепер буде легше". Сподіваюся, що ще Гривко приїде, що його Винокуров таки відпустить. Було б добре. Ми б там влаштували спеку!

Про важливість Race Horizon Park для українського велоспорту
- Це дуже важливо, коли виступають не лише українці, а й приїздять європейські команди. Чим більше людей, тим краще. Потім вони повертаються до себе, розповідають іншим про київську гонку. Багато країн починають з маленьких гонок, а потім розвиваються, запрошують все більше команд. Це природно, це розвиток. Не можна зациклюватися тільки на чемпіонаті України, Кубку України. Тим більше всі три гонки проводяться в Києві, а не десь за містом. Звичайно, люди будуть злитися, що дороги перекриті. Але це все ж реклама, Вони побачать яскравих різнокольорових гонщиків, побачать весь цей "движняк". І може бути хтось зупинитися, задумається і вирішить і собі купити велосипед. Мовляв, нічого собі, як вони швидко їздять, може і я буду на роботу на велосипеді їздити?

Про популярність спорту в Європі
- У мене зараз в гостях чоловік моєї сестри. І він каже, що ще ніколи не бачив такої кількості людей, що займаються спортом. І на велосипеді і в футбол бігають. Причому люди різного віку, від 20 до 60 років. І дівчатка навіть. Це красномовно показує, на якому рівні спорт в країні. І це не тільки в Італії, а й у всіх європейських країнах.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: