"Золота" та "Срібна" ліги розпочали третій тур на Кубку НФК "Ураган"

06 лютого 19:30
Переглядів: 130
Футзал

У суботу, 4 лютого, на Шкільному турнірі з футзалу на "Кубок міського голови та НФК "Ураган" розпочався 3-й тур основного етапу. Першими, як завжди, в боротьбу включилися "Золота ліга" та команди групи "А" "Срібної ліги". 

"ЗОЛОТА ЛІГА"

СШ №11 - СШ №5 - 2:1
Першими задавали тон ігровому дню СШ №11 та СШ №5, і варто сказати, що двобій видали хороший та гідний найпрестижнішої ліги. Щоправда, спершу активніше в гру включилася 11-а школа, не дивно, що вже на 4-ій хвилині змогли реалізувати момент і повести в рахунку - відзначився Сергій Ткачук. В другому таймі гра вирівнялася, і суперникам не просто було використати свої нагоди, тим паче, що воротарі обох команд надійно тримали позиції. Тільки наприкінці матчу Андрій Чуйко збільшив перевагу 11-ї, однак СШ №5 скоротила розрив - гол забив Захар Шкварилюк. Але часу, щоб змінити кінцевий результат не вистачило, таким чином - 2:1 на користь СШ №11.

ЗШЛ №23 - ЗШ №10 - 1:10
Продовжує свій переможний хід і чинний чемпіон - ЗШ №10, і навіть в основному етапі суперникам не солодко від зустрічі із титулованою командою. Відчула на собі це й ЗШЛ №23. З перших хвилин 10-а кинулася у вир атак, і до завершення поєдинку не полишала спроб відзначитися у воротах свого візаві. Здорово поповнили бомбардирські скарбнички гравці ЗШ №10 - покер на свій рахунок записав Роман Копаниця, дублями похизувалися Віталій Гураль, Мирослав Романюк, Юрій Черкас. Тільки під завершення поєдинку 23-я "розмочила" рахунок - відзначився Станіслав Дем’яник. Натомість, не обійшлось без прикростей - Станіслав настільки захопився в атаці, що був вилучений через грубу гру.

СШ №1 - Гімназія №2 - 7:1
Відразу було помітно, що на спортивному майданчику два сильні амбіційні суперники, тож зі стартових хвилин команди дали зрозуміти, що гра буде амбіційною. Обидві школи очікувано показали хорошу комбінаційну гру. Втім першій пощастило повести в рахунку СШ №1 - на 6-ій хвилині гол забив Максим Федорко, а вже за лічені миттєвості перевага подвоїлася - у гімназистів прикрий автогол. Після перерви пристрасті не вщухли, спершу Федорко продовжив гольову серію, але Данило Гавкалюк відіграв м’яч на користь своєї Гімназії №2. Далі СШ №1 перехопила ініціативу і знову забила, а суперник, попри гольові моменти, таки не зміг більше відігратися. Таким чином - 7:1, і варто відзначити, що шість м’ячів на бомбардирському рахунку Максима Федорка.

ЗШ №25 - ЗШ №15 - 4:3
Ще один рівний поєдинок продемонструвала пара ЗШ №25 - ЗШ №15. Ще б пак! Команди змагалися на кожному клаптику майданчика, адже кожен із суперників хотів залишитися із трьома заліковими балами. Вже на 2-ій хвилині ЗШ №25 дала лік голам - відзначився Олег Абрам’як, але за лічені хвилини Михайло Іванюк зрівняв рахунок. Далі команди продовжили квест із гострих моментів, який знову встановив паритет на табло. Спершу Роман Харандюк забив на користь своєї ЗШ №25, але дубль Михайло Івонюка знову відновив нічию. Друга половина видалася не менш емоційною та напруженою, і футзальні "качелі" продовжилися. Спершу дубль Харандюка та гол Віталія Катрича наче забезпечили 25-ій комфортну перевагу, але інтриги додав гол Владислава Міліцького, який зробив розрив між командами мінімальним.

"СРІБНА ЛІГА"

ЗШ №21 - ЗШ №19 - 2:4
Зі стартових хвилин команди поспішили до воріт одне одного! Не дивно, що не змусили себе чекати й хороші нагоди для взяття воріт. Вже на 4-ій хвилині Сергій Петльований вивів свою ЗШ №19 вперед. Втім ЗШ №21 не залишила удар по своїх воротах без відповіді, і завдяки Денису Гавлічеку зрівняла рахунок. Але на перерву команди пішли таки за мінімальної переваги 19-ї - цього разу відзначився Олег Дутка. А вже зі старту другого тайму на табло 2:2 - гол на користь своєї ЗШ №21 забив Артур Михайлишин. Однак Ілля Цапів вправним дублем впродовж хвилини подарував своїй ЗШ №19 перемогу.

ЗШ №22 - Католицька ЗШ - 4:0
Матч розпочався спокійно, з розвідки, команди не поспішали до воріт одне одного, і лік голам дали тільки всередині першого тайму - завдяки Олександру Грицканюку ЗШ №22 повела в рахунку. За кілька хвилин Олександр знову не пропустив хорошу можливість і вдруге засмутив суперника, тож на перерву пішли за переваги 22-ї школи. В другий тайм Католицька школа включилася впевненіше, але, не зумівши реалізувати свої нагоди, пропустила ще два м’ячі - відзначилися Андрій Ліцовський та Денис Олексюк.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: