Золотими та срібними рукавичками нагородили кращих тренерів і боксерів Тернопільщини

22 січня 11:58
Переглядів: 197
бокс
Почесні нагороди за найбільші заслуги у боксі за попередній рік отримало 12 спортсменів та 2 тренери області, а нагородження відбулося 16 січня в тернопільському «Палаці спорту».

Золоті кулони в формі боксерської рукавички від президента Федерації боксу Тернопільської області Євгена Степанова отримали спортсмени, які минулоріч виграли Чемпіонат України з боксу та яким присвоїли звання «Майстер спорту України». Спортсмени, які стали призерами, та школярі, які виграли Чемпіонат України, були нагороджені срібними рукавичками. Кожен із відзначених спортсменів представляє спортивні школи Тернопільщини.

— Вже 5 років поспіль у Тернополі продовжується традиція нагородження кращих тренерів та спортсменів. Цими почесними кулонами-рукавичками за минулі роки було відзначено таких переможців, як Віктор Петров, Захар Степанов, Олександр Ковбасюк, Юрій Ільїнов. Як бачимо, з кожним роком наші боксери тільки покращують майстерність та привозять до рідної області нові здобутки, — поділився Євген Степанов.

Не оминули нагород й тренери юнацької збірної Тернопільщини. За високі досягнення в розвитку боксу золотою рукавичкою було нагороджено Руслана Фірмана, а срібною рукавичкою –Володимира Шнуровського.

— Всі спортсмени, які нині отримали символічні золоті, срібні кулони та цінні подарунки – чемпіони, які роками займаються боксом. Важливо щороку підтримувати цю традицію вручення призів, які не тільки стимулюють спортсменів продовжувати успіхи в боксі, але які є подякою за перемоги з боку Федерації боксу Тернопільської області та обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту. Спорт повинен увінчуватися не тільки першістю, але й подарунками, вдячністю— розповів Руслан Фірман.

Думками про потреби та важливість розвитку боксу на Тернопільщині поділився інший почесний старший тренер Тернопільщини Володимир Шнуровський.

— Як на мене, на сьогоднішній день наша держава знаходиться в дещо скрутному становищі, тож окремі проблеми можуть спіткати не тільки спортивну сферу, але й багато інших галузей розвитку. Бокс на Тернопільщині розвивається і, а певні питання, зокрема недофінансування цього виду спорту, ми намагаємося долати спільними зусиллями. По можливості залучаємо спонсорів, а багато в чому отримуємо підтримку з боку батьків, — зазначив тренер.

За минулі роки тернопільські спортсмени неодноразово ставали чемпіонами України з боксу, кікбоксингу, а нещодавно у Файному місті кращих спортсменів і тренерів нагородили золотими та срібними рукавичками.

За словами президента Федерації боксу Тернопільської області Євгена Степанова, за 2017 рік юнацька збірна області брала участь у матчевих зустрічах, навчально-тренувальних зборах збірної, багатьох Чемпіонатах України з боксу, кікбоксингу та привезла на рідну Тернопільщину десятки перемог.

— Відносно жіночого боксу, за попередні роки наші спортсменки долучилися до двох Чемпіонатів України, на яких боксерка Олеся Крисюк двічі здобула чемпіонський титул, а один раз стала призеркою. Слід відзначити успіхи молодої чемпіонки Каріни Айрапетян. В нас проводилися два чемпіонати України серед школярів, де один наш спортсмен став фіналістом, а троє здобуло титули призерів. Нагадаю, що в області відбулися всеукраїнські змагання «Турнір найсильніших боксерів», де двоє тернополян стали фіналістами, а одного відзначили чемпіонським титулом. Також наші спортсмени брали участь у більш ніж двадцяти турнірах, де неодноразово перемагали і ставали призерами— поділився успіхами Євген Степанов.  

 


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: