ЗШ №18 - дворазовий переможець Кубку НФК "Ураган"

12 травня 22:06
Переглядів: 211
ураган діти

У понеділок, 11 травня, відбулись фінальні матчі-відповіді четвертого шкільного турніру "Кубок НФК "Ураган".

Фінальний день розпочався з повторного матчу за бронзу, яку виборювали СШ №5 та ЗШ №28. Але спеціалізована школа №5 попри неймовірні зусилля таки не змогла встояти проти влучних голів ЗШ №28, яка посіла 3-є місце. Не дивлячись на величезний потенціал і завзяту боротьбу, зовсім трішки до "золота" не вистачило і ЗШ №24, яка виборола не менш почесне "срібло". А от перемогу вдруге здобулаЗШ №18. Чинні володарі Кубку довели свою футзальну потугу і право на титул шкільного чемпіона. Не дивлячись на нічию другому фінальному матчі (4:4), ЗШ №18 з відривом у чотири м'ячі таки стала дворазовим переможцем.

Заключний день ознаменувався не тільки вирішальними поєдинками, а й "Матчем зірок", який об'єднав талановитих івано-франківських футзалістів. Обидві збірні демонстрували неймовірну звитягу, і своєю відчайдушно грою подарували всім присутнім море задоволення. Варто сказати, що на спортивному майданчику таки перемогла дружба - 2:2.

Не залишилися без уваги і найкращі футзалісти четвертого шкільного турніру з футзалу. Засіданням колегії тренери визначили переможців у таких номінаціях:

  • кращий захисник - Сергій Бельбас (ЗШ №18)
  • кращий воротар - Михайло Жерноклєєв (ЗШЛ №23)
  • кращий гравець - Артем Микуляк (ЗШ №28)
  • кращий бомбардир - Олександр Пащак (ЗШ №24)
  • відкриття турніру - Дмитро Федик (ЗШ №26)
  • кращий тренер - Петро Липецький (ЗШ №18)

Урочисте закриття Шкільного турніру відзначилося феєрією емоцій та подарунків від партнерів та організаторів - кожна команда-учасниця отримала солодкі подарунки від "ПТД", рюкзаки, диплом учасника, індивідуальні дипломи та диск із найяскравішими моментами турніру. А СШ №5, яка зупинилася за крок до третього місця, була нагороджена "малою бронзовою" медаллю, індивідуальними грамотами і подарунковим сертифікатом на отримання послуг в Інституті вертебрології та реабілітації.

Без призів не залишилася і трійка фіналістів, які окрім медалей, дипломів, подарунків від партнерів турніру були нагороджені комплектами м'ячів. Однак, найбільш очікуваним став сертифікат на 80 000 гривень, який Олександр Олександрович вручив переможцю - ЗШ №18.

На трійку призерів очікує ще участь у дебютній Лізі Шкільних Чемпіонів, участь в якій візьмуть ще п'ять переможців з райцентрів - Коломиї, Калуша, Долини, Городенки і Рогатина.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: