Зведення арени до Євробаскету-2015 у Львові відстає від графіка

17 січня 10:56
Переглядів: 502
Євробаскет-2015

Будівництво спортивного комплексу до Євробаскету-2015 у Львові стратувало у липні минулого року. Та з того часу генпідрядники лише провели підготовчі роботи та тільки тепер взялися зводити мультифункціональну арену. Щоправда, обіцяють через місяць наздогати графік будівництва.

Вхід на територію будівництва для сторонніх закритий. Втім, і так помітно: зведення арени – вкрай повільне. Після прибуття знімальної групи, місцева охорони зробила кілька телефонних дзвінків і вже за годину на об’єкті з’явилися й управлініці, і робітники.

Будівництво мультифункціональної арени на 7 тис. глядачів генпідрядники повинні закінчити у першій половині 2015 року. Та вже зараз об’єкт на перехресті Ряшівської-Кульпарківської  відстає від графіка.

«Ми працюємо з невеличким відставанням від графіка. Зараз корпорація «Альтис Холдинг» працює над тим, щоб надолужити графік виконання робіт і забеспечити вчасне введення об’єкту в експлуатацію, заплановане на ІІ квартал 2015 року», – коментує заступник директора депертаменту контролю за будівництвом UBI Ігор Іванов.

«На даному етапі – це не проблема, адже роботи в нас ведуться цілий тиждень, погода дозволяє надолужити ті моменти. Ми плануємо протягом 20-30 днів наздогнати незначне відставання», – ддодає керівник проекту корпорації «Альтис Холдинг» Володимир Бригадир.

На території також ведуть роботи з будівництва автостоянки на 700 паркомісць та енегроощадного блока, який має забезпечити належне функціонування арени.

Та найбільшою проблемою, бідкаються підрядники, є не відставання у графіку здачі споруди в експлуатацію. Актуальніше питання створення транспортної розв’язки біля майбутнього спорткомплексу. А це вже компетенція місцевої влади. Усі крапки над «І» розставлять єврокомісари, які вже зовсім скоро інспективатимуть хід підготовки України до Євробаскету-2015.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: