Звернення до уболівальників ФК "Карпати"

28 жовтня 21:00
Переглядів: 229
Карпати фани

Шановні уболівальники! 

Під час поєдинку 11-го туру Ліги Парі-Матч між ФК «Карпати» та ФК «Дніпро» із найактивніших секторів стадіону «Арена Львів» пролунали образливі вигуки на адресу гравців суперника, що відобразилося у рапорті делегата поєдинку. За такі неправомірні дії уболівальників, відповідно до Регламенту, клуб-господар міг отримати максимальне покарання – проведення матчу без глядачів. 

Зі свого боку ФК «Карпати» зробив усе можливе для переконання членів КДК ФФУ у тому, що клубними працівниками була проведена оперативна робота щодо ідентифікації порушників та роз’яснення усього трагізму ситуації. ФК «Карпати» стояв на своєму – через порушення кількох уболівальників не можуть страждати усі ті, хто продовжує вірити в команду і підтримує її на стадіоні за будь-якої ситуації. Не можуть страждати ті, для кого любов до «Карпат» є безумовною. 

Частково це вдалося – КДК ФФУ ухвалив рішення, відповідно до якого, на матчі проти «Ворскли» відкритою залишиться лише центральна трибуна (від сектору А13 до сектору A20 включно), а, отже, уболівальники таки зможуть потрапити на «Арену Львів» і підтримати свою команду. Попри це, ФК «Карпати» отримав дуже останнє попередження – у разі повторення неправомірних дій, на клуб чекатимуть куди суворіші санкції. 

Зі свого боку, найближчим часом керівництво та відповідальні служби ФК «Карпати» проведе масштабну зустріч зі всіма організованими та неорганізованими уболівальниками, не залежно від їхніх поглядів. Усі категорії фанатів повинні зрозуміти чіткі правила гри: у випадку подальших інцидентів, фінансову та адміністративну безпосередню відповідальність нестимуть порушники. 

Окрім часткової дискваліфікації трибун, КДК ФФУ наклав на ФК «Карпати» ще й фінансові санкції. Зокрема, 75 тисяч гривень клуб буде змушений сплатити за поведінку уболівальників під час матчу проти «Волині», ще 150 тисяч гривень – за вигуки під час матчу проти «Дніпра». У сумі це 225 тисяч гривень з клубного бюджету. 

Усім відомо, що зараз український футбол знаходиться у глобальній фінансовій ямі. Більшість клубів банально намагаються вижити, при цьому навіть у найвищому дивізіоні вистачає команд, які заборгували своїм гравцям зарплату за доволі тривалий час. Натомість, у ФК «Карпати» усі працівники вчасно та в повному обсягу отримують платню, більше того – клуб активно розвиває дитячий футбол, не залишаючи його напризволяще. 

Дитячі команди «Карпат» регулярно отримують запрошення на міжнародні турніри, де загалом виступають дуже успішно; без медалей та кубків діти практично ніколи не повертаються. Відповідно, такі результати змушують звертати увагу скаутів провідних європейських клубів на карпатівських вихованців. Нещодавно, до клубу звернувся Рікі А. Счанкс – відомий агент ФІФА, представник видатного бразильського футболіста Роберто Карлоса. Він повідомив, що кілька вихованців «Карпат» зацікавили його та його колег, а окрім цього вручив запрошення на міжнародний турнір, що його організовує футбольна Академія Кантолао (Перу). Саме в Перу, наприкінці січня, чекають на приїзд двох дитячих команд з ФК «Карпати». Організатори беруть на себе усі поточні витрати, за винятком дороги. Можна лише собі уявити, у скільки грошей клубу обійдуться перельоти для дітей! Але ФК «Карпати» попередньо дав згоду на те, щоб вихованці «зелено-білих» вирушили до Перу і перевірили свої сили на фоні латиноамериканських команд. Клуб вирішив, що цей турнір необхідний дітям для їхнього росту та прогресу... 

Однак зараз участь дітей в цьому турнірі під питанням, зважаючи на те, що ФК «Карпати» буде змушений заплатити штрафи за поведінку уболівальників. Ці гроші, із абсолютно не гумового клубного бюджету, мали стати своєрідною інвестицією в розвиток майбутнього покоління львівського футболу.

ФК «Карпати» завжди сприймав своїх уболівальників як найвищу цінність, як елемент гордості та мотивації для команди. Звичайно, теперішні результати футболістів не можуть тішити, що відображається у поведінці фанатів. Однак, зі всією відповідальністю ми звертаємося до вас із проханням демонструвати свою вдячність чи обурення до команди дозволеними футбольними законами способами. Ми впевнені, що галицьке виховання не дозволить вам переступити межу дозволеного і перетворитися на шкідників, через яких страждатимуть усі інші уболівальники та наші з вами спільні діти. 

З повагою, ФК «Карпати»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: