Звитяги на Універсіаді України з дзюдо

06 травня 19:47
Переглядів: 228
Дзюдо

З 24 по 27 квітня у м. Суми відбулася ХІІІ Літня Універсіада України з дзюдо. У змаганнях взяли участь 22 області та 47 вищих навчальних закладів України. Слід відмітити, що і ректор Євген Никодимович Приступа був на відкритті змагань, підтримував та своєю присутністю надавав наснаги до боротьби на татамі студентам нашого зоряного університету. У підсумку збірна команда Львівської області, яка складалася з чотирьох вишів завоювала друге місце набравши 781 очко.

Левову частку, понад 400 пунктів вибороли студенти ЛДУФК. Зокрема, дві жіночі команди у складі Орчакова Юлія (31 ФФВ), Лахман Вероніка (викладач кафедри олімпійської освіти), Денисюк Марія (32 ФС), Фрідріх Уляна (32 ФС), Макурова Валерія (32 ФС), Тріфан Вікторія (2 ФС) завоювали срібні та бронзові нагороди.

А чоловічі команди у складі Костюк Руслан (2 ФС), Костишин Костянтин (22 ФС), Горбунов Олександр (22 ФС), Маційовський Володимир (2 ФС), Войцеховський Артем (22 ФС), Максимов Нікіта (32 ФС), Гричан Артур (23 ФР) завоювали сьомі місця.

Щодо особистих змагань то бронзові нагороди здобули Макурова Валерія (32 ФС) – триразова бронзова призерка, Фрідріх Уляна (32 ФС) та Тріфан Вікторія (2 ФС). Слід відмітити, що Вікторія проявила характер та жагу до перемоги і травма ноги та гіпсова пов’язка не завадили їй піднятися на п’єдестал пошани. За крок від медалі зупинилися Орчакова Юлія (31 ФФВ), Денисюк Марія (32 ФС), та Лахман Вероніка, в підсумку п’яті місця. Представникам чоловічої команди: вік, спортивні травми та складний жереб завадили вибороти нагороди, але жоден з них не здався без бою, проявивши характер та наполегливість в боротьбі. І як наслідок сьомі та дев’яті залікові місця, тобто жоден з них не був туристом на змаганнях і вніс свою вагому частку в загальнокомандний результат. Варто зазначити, що наша команда була наймолодшою на змаганнях і складалася з чотирьох першокурсників, чотирьох другокурсників, чотирьох третьокурсників та однієї випускниці. І незважаючи на свій юний вік викликала осторогу та повагу у більш досвідчених команд.

Отож, вітаємо кафедру атлетичних видів спорту, спортсменів, та особистих тренерів та бажаємо чергових звитяг і на Універсіаді України з боротьби самбо яка відбудеться наступного тижня у м. Харків.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: