21 вересня 14:08
Переглядів: 589

Чемпіонат Львівщини з "Вільної піраміди" виграв Семко (+Фоторепортаж)

Чемпіонат львівської області з більярдного спорту "Вільна піраміда" проходив 17-18 вересня в БК "Євро" у Львові. На турнір з'їхалося 25 учасників. Перед початком турніру при жеребкуванні було проведене розсіювання сильніших спортсменів (згідно поточного рейтингу) по турнірній сітці.

До 1/4 фіналу турнір проходив без несподіванок - всі спортсмени що, знаходяться в верхній частині рейтингової таблиці дійшли до цієї стадії, але вже 1-й чвертьфінал приніс несподіванку: Ю.Семко обіграв А.Сеника (4:3). Після цього знову в "контрі" розібрався з Ю.Дмитерком (5:4), а в фіналі зустрівся з В.Захаровим, який до цього обіграв у півфіналі А.Плешко (5:3). В фіналі Ю.Семко обіграв майстра спорту В.Захарова з рахунком 6:4 і завоював титул чемпіона області та путівку на Чемпіонат України в м.Кременчук. Вітаємо!

Планується поїздка в Кременчук досить великої делегації зі Львова. Так, крім Ю.Семка, виявили бажання поїхати А.Плешко, А.Сеник, А.Пупич, Р.Мотовиляк, О.Яворський, єдина представниця львів'янок О.Біла та на суддівство С.Шохін. Спостерігатимемо за їх висткпами та побажаємо їм успіхів.