03 червня 10:49
Переглядів: 886

"Галичина спортивна" – володар Кубка з більярду серед команд львівських ЗМІ. Фоторепортаж з турніру

Вчора у Львові в більярдному клубі "Еффе" (м.Львів, вул. Городницька, 47) відбувся Кубок "Галичини спортивної" з більярду (вільна піраміда) серед команд львівських ЗМІ, присвячений Дню журналіста. Володарями трофею у напруженій боротьбі стали засновники цих змагань – команда сайту "Галичина спортивна" у складі Віктора Диченка і Василя Танкевича.

Участь у турнірі взяла небувала кількість учасників – 16, які представляли 8 команд засобів масової інформації. Позмагатися в клуб "Еффе", власниця якого Олена Рудевич традиційно гостинно приймає журналістів, прийшли наступні команди: "Вголос" (Юрій Боруцький, Орест Читайло), "Спортивка" (Роман Цюняк, Павло Сентий), НТА (Тарас Кухар, Дмитро Білий), ЛОДТРК (Мирослав Мединський, Володимир Палига), "Експрес" (Максим Качурівський, Андрій Савчук), інформаційний центр фк "карпати" (Данило Нікуленко, Богдан Ямелинець), "футбол 5х5" (Іван Яцина, Володимир Крупчук).

Майбутні переможці розпочали турнір із надзвичайно драматичного протистояння з потужною командою Львівського телебачення, за яку прийшов зіграти сам генеральний директор Львівської ОДТРК Володимир Палига. В "контрі" телевізійники вели 7:4 і Мирослав Мединський мав чудову нагоду завершувати матч, проте не влучив у вигідній ситуації. Після чого "Галичині спортивній" вдалася серія із чотирьох непростих ударів – і 8:7 на їхню користь. Далі, перемігши з однаковим рахунком 2:0 команди "Футбол 5х5" і "Експрес", "Галичина спортивна" пробилася до фіналу. Інший фіналіст – команда газети "Спортивка" – на шляху до головної зустрічі турніру по черзі перемогла команди "Вголос" (2:0), НТА (2:1) і "Карпат" (2:1). Цікаво, що в зустрічі з НТА, "Спортивка" поступалася в "контрі" 4:7, але змогла догнати суперників – 7:7. У неймовірно напруженій ситуації нерви здали у телевізійників, які промахнулися по кулі, тим самим подарувавши перемогу "Спортивці".

Фінальний матч вийшов окрасою турніру. Першу партію з рахунком 8:3 виграла "Галичина спортивна". В другій "Спортивка" впевнено реваншувалась – 8:1. "Контру" краще розпочала "Спортивка", повівши 2:0. Далі відбувалася справжня "війна нервів", в якій переможцями вийшли представники сайту "Галичина спортивна" – 8:5. У матчі за третє місце "Експрес" із рахунком переміг "Карпати" і завоював бронзові медалі.

Учасники змагань висловлюють вдячність за надані медалі призерам та красивий кубок переможцям фірмі "Інтер-Бізнес" і за надане приміщення – власниці більярдного клубу "Еффе" Олені Рудевич.

Аватар
yurchi написав
04 червня 20:07
Вітаю з перемогою!