03 лютого 17:52
Переглядів: 765

Кубок Галичини з бадмінтону 2014. Фото з 2-го дня змагань

Кубок Галичини з бадмінтону 2014. Фото з 1-го дня змагань

З 31січня до 2 лютого 2014 року у спортивному комплексі Національного університету імені Івана Франка відбулися змагання ветеранів та любителів бадмінтону на «Кубок Галичини 2014».  Це вже п’ятий - ювілейний міжнародний турнір, який організовує обласна федерація бадмінтону та спортивно-оздоровчий клуб «Бузувіри» при сприянні Львівської політехніки та Франкового університету, які забезпечують учасникам відповідні умови для проживання та змагань. В цьому році участь в Кубку прийняли понад 120 бадмінтоністів із 13 регіонів України та Молдови.

Традиційно турнір відзначався високим спортивним рівнем учасників, окрім аматорів бадмінтону у ньому взяли участь майстри спорту Віталій Шестопал із Києва, Володимир Журухін із Криму, а також львівські майстри Іван Каратник, Оксана Гречанюк та Любов Ціж.

Що стосується спортивних результатів, то головний приз - Кубок Галичини - здобули львів’яни, які завоювали загалом 31 медаль, в тому числі – 7 золотих (ще четверо здобули чемпіонство у парах із представниками інших міст). Варто сказати, що львівська команда була найчисельнішою на турнірі. Вагомі здобутки також у представників Дніпропетровська (17 медалей), Криму (12 медалей), Києва (14 медалей) та Молдови (5 медалей). Загалом медалістами стали представники 11 команд.

Змагання проводилися у 10 вікових категоріях (від 30+ до 75+). Справжнім героєм турніру став львів’янин Нел Чичило, який у свої 80 років завоював бронзову медаль в одиночному турнірі.

Героями турніру також стали уже згадані вище Віталій Шестопал та Володимир Журухін, а також Андрій Нечитайленко із Криму, які стали абсолютними чемпіонами у свої вікових категоріях,  завоювавши по 3 золоті медалі. По 3 медалі різного ґатунку здобули львів’яни Іван Каратник, Віра Мудра, Юрій Рашкевич, а також Катерина Коломієць та Віктор Гладкий із Дніпропетровська, Олександр Яровой та Тетяна Журухіна із Криму, Галина Волкова із Харкова, Андрій Закревський із Вінниці.

Цікаво відзначити, що за п’ятилітню історію турніру лише двом спортсменам – викладачу Львівського університету фізичної культури майстру спорту Івану Каратнику та професору Юрію Рашкевичу, проректору Львівської політехніки,  вдалося завжди вигравати золоті медалі в одиночних категоріях. 

Всі учасники змагань відзначили традиційно високий організаційний рівень турніру, гостинність господарів та пообіцяли повернутися в наступному році.

Від організаторів та учасників Турніру:

Проф. Ю.Рашкевич, проректор НУ «Львівська політехніка»