26 жовтня 11:30
Переглядів: 329

На Тернопільщині відбулись зональні старти "Олімпійського лелеченяти"

Лише нещодавно визначилися переможці всеукраїнських стартів школярів «Олімпійське лелеченя» минулого навчального року, а юні прихильники фізичної культури і спорту вже з нетерпінням очікують нових змагань. 

І першим організував веселі старти для дітей Заліщицький районний осередок обласного відділення Національного олімпійського комітету України, який 23 жовтня, під час Олімпійського уроку провів зональні старти «Олімпійського лелеченяти» в Товстому. Позмагатися в силі, швидкості, спритності — розповів керівник осередку, голова районного ФСТ «Колос» Ігор Мамалига — до учнів місцевої школи приїхали їхні ровесники із сусідніх Лисівців, Шипівців, Поділля.

Під час церемонії урочистого відкриття в спортивному залі Товстенького професійного сільськогосподарського ліцею юних фізкультурників привітали поважні гості — перший заступник голови обласного відділення НОКу України Віталій Ігнатенко і завідуюча відділом молоді і спорту Заліщицької райдержадміністрації Олена Дяченко. Радісними вигуками школярі зустріли повідомлення пана Віталія про те, що сам президент НОКу, уславлений олімпійський чемпіон Сергій Бубка проінформований: діти із Заліщицького району на Тернопільщині першими розпочинають нелегкий шлях до перемоги. Він також передав вітання від голови обласного відділення, олімпійської чемпіонки Олени Підгрушної.

Самі ж старти вже із самого початку переконали, що учні старанно готувалися до змагань. Хіба під час представлення команд відчувалося деяке передстартове хвилювання. А ось під час різноманітних вправ не важко було переконатися, що юні фізкультурники і зі скакалкою на «ти», і стрибати в довжину з місця вміють, і різноманітні вправи з м’ячами для них не секрет. У паузах між естафетами дійство гармонійно доповнили юні танцюристи та акробати, конкурс малюнка на олімпійську тематику, який теж увійшов до змагальної програми.

Зрештою, найнапруженіший момент настав перед оголошенням підсумків. Повідомленню про те, що друге місце присуджено команді з Поділля, найбільше зраділи школярі з Товстенької ЗОШ. Адже це означало, що саме вони стали переможцями. Третя сума балів у команди з Лисівців, четверта — з Шипівців.

Та без нагород учора не залишився ніхто. Не лише всім учасникам, але навіть маленькому Матвійкові, якому ще і трьох років не виповнилося, дісталися значки з олімпійською символікою, різноманітні призи від НОКу України, м’ячі.