30 березня 14:12
Переглядів: 801

Результати та фото Універсіади Львівщини 2016 року з плавання

Завершились змагання Універсіади Львівщини – 2016 з плавання. серед студентів вищих навчальних. Цьогорічна студентський чемпіонат з плавання відбувався на плавальних доріжках 50-ти метрового басейну комплексу водних видів спорту “Аквапарк “Пляж” та організовувався спільно Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Львівським обласним спортивним товариством студентів “Гарт” та Федерацією плавання Львівської області

Понад 100 плавців показували свою майстерність та визначали кращих у 14-ти видах програми та 2-х естафетах. Учасники представляли команди 6-ти вищих навчальних закладів, зокрема збірні Львівського національного університету ім. Івана Франка, Національного університету “Львівська політехніка”, Львівського державного університету фізичної культури, Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, Української академії друкарства та Національної академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного.

Традиційно у перший день змагань відбулась церемонія урочистого відкриття, в межах якої з побажаннями легкої води та стрімких стартів до спортсменів звернулися начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, президент Львівського обласного спортивного товариства студентів “Гарт” Богдан Юхницький та голова федерації плавання Львівщини Андріян Гутник.

У підсумку після двох змагальних днів трійка лідерів у загальнокомандному заліку виглядає наступним чином:

  • I місце – Львівський державний університет фізичної культури з результатом 990 очок;
  • II місце – Національний університет “Львівська політехніка” з результатом 897 очок;
  • ІІІ місце – Львівський національний університет ім. Івана Франка – 831 очко.

Переможці на дистанціях відзначені медалями та дипломами, а команди-призери – кубками. Вітаємо спортсменів і тренерів та бажаємо майбутніх перемог.

Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України