26 листопада 14:41
Переглядів: 747

У Львові відбувся 12-й турнір пам’яті Михайла Сапеляка. Фото зі змагань

Минулими вихідними, 24-25 листопада, спортивно-більярдний клуб "Еффе" зібрав 27 учасників з 6-ти регіонів України на традиційний 12-й турнір з більярду пам’яті Михайла Сапеляка. Вшанували турнір спортсмени з Луцька, Чернівців, івано-франківська, Тернополя та Києва.

У першому півфіналі титулований Адрій Сеник екзаменував 15-річного Віталія Калявського з м.Бучача тернопільської області. У перших партіях юнак чинив гідний опір, але кінцівка гри була за А.Сеником (5:1).

Другий півфінал виявився дуже драматичним: Юрій Семко, один з фаворитів змагань, повністю провалив початок гри (0:4 ), але зумів зрівняти рахунок і у "контрі" вирвав перемогу у Станіслава Тимчія з м.Луцька з рахунком 5:4.

Перші партії фіналу були за юним Семком. Потім досвідчений Сеник вирівняв гру і навіть вийшов уперед (5:4 ). В наступній партії Юра вів у рахунку 7:1 і справа йшла до "контри"... Але Андрій таки зрівняв рахунок у партії (7:7): як кажуть більярдисти: "сім - то не вісім !" Пішла серія відіграшів, у якій хтось мусив помилитися... І зробив це менш досвідчений Юрій Семко. З долею фарту Андрій Сеник забив вирішальну кулю.

Глядачі оплесками привітали обох фіналістів.

Призерів турніру грамотами і медалями нагородили мама М.Сапеляка п.Оксана, власниця клубу Олена Рудевич та головний суддя Сергій Шохін, а переможець отримав ще й красень Кубок.