14 листопада 12:30
Переглядів: 196

У Львові відбувся турнір пам'яті Юрія Козія (Фоторепортаж)

11-13 листопада у спортзалі ДІПМ «Містопроект» відбувся II Вікритий рейтинговий турнір, пам’яті тренера-викладача, директора СДЮШОР «Прудкий м’яч» Юрія Козія.

Аж ніяк не віриться, що Юрія Севериновича уже другий рік не має разом з нами. Адже за своє коротке життя він встигав усюди – вміло керувати спортивною школою та створеною ним командою з настільного тенісу, викладати в університеті фізичної культури, зустрічатися і пограти у футзал із журналістами і т.д. Він був авторитетом серед своїх колег, на ту чи іншу подію мав свою точку зору, а власну думку завжди відстоював. На жаль, усе це доводиться говорити в минулому, бо ДТП восени 2009 року обірвало життя Юрія Севериновича Козія. Його нам усім нині ой як не вистачає...

Управління  з питань фізичної культури та спорту ЛОДА, Львівський державний університет фізичної культури, обласна федерація настільного тенісу та СК «НТ-10» другий рік поспіль організували турнір пам’яті Юрія Козія.

В рамках турніру відбулося змагання серед представників ЗМІ. Перемогу здобув фаворит, фотокореспондент "Галичини спортивної" і газети "Спортивка" Віктор Диченко. Компанію йому на п'єдесталі пошани склали - Богда Пастернак та Іван Яцина. Подальші місця посіли - Роман Цюняк, Віталій Павлишин, Олександр Желізний та Роман Скура.

Детальна інформація про ці змагання буде розміщена на нашому сайті згодом.