Букмекерські контори України

Останнім часом розвиток букмекерських контор в Україні набрав стрімких обертів, і дедалі більше людей робить ставки в інтернеті.

Букмекерські контори України

Так, якщо раніше клієнт, бажаючи зробити ставку на ту чи іншу спортивну подію, завжди обирав зарубіжного букмекера, то в останні роки ця тенденція кардинально змінилась. Українські букмекерські контори впевнено вийшли на ринок і тепер мало в чому поступаються своїм більш відомим зарубіжним аналогам у цій сфері. Яскравий приклад – БК Парі Матчі. Крім букмекерської діяльності в інтернеті, контора активно підтримує український спорт.  Так чому ж українські букмекерські контори набули такого розвитку?

По-перше, українські БК впевнено зрівнялись зі світовими лідерами в плані обслуговування своїх клієнтів, гарантуючи надійний сервіс, а функціонал мало чим відрізняється від своїх зарубіжних "колег по цеху".

По-друге, далеко не всі зарубіжні компанії гарантують повний спектр послуг саме для українського ринку, а вітчизняні букмекерські контори можуть максимально задовільнити навіть найвибагливіших гравців, надаючи широкий і різноманітний розпис подій і високі коефіцієнти на спортивні поєдинки в Україні.

По-третє, клієнт без будь-яких проблем може створити свій ігровий рахунок у гривнях і не відчувати незручностей з введенням/виведенням коштів чи обміном на іншу валюту, так як разом із цим отримує можливість обрати найзручнішу платіжну систему.

По-четверте, у клієнтів українських букмекерських контор не буде виникати жодних проблем в плані мовного бар’єру, так як весь функціонал буде повністю зрозумілим для вітчизняних користувачів.

Повний спектр послуг і всі можливі умови для якісного і приємного користування ресурсом для українського ринку надають такі українські букмекерські контори: Букмекерська контора ПариМатч, Букмекерська контора FavBet, Букмекерська контора Фаворит спорт, Букмекерська контора Zirkabet, Букмекерська контора Спортліга, Букмекерська контора Фортуна Live. Ознайомитися з рейтингом букмекерських контор України можна на сайті 1football.info