Гірськолижний комплекс "Буковиця" - оптимальні ціни на скі-паси

Серед неймовірних та гордих Карпат знаходиться гірськолижний комплекс «Буковиця», що охоче приймає до себе новачків та професіоналів. Прихильників активного відпочинку чекає багато приємностей та вражень. На території діє декілька різновидів абонементів та приємна система знижок. Це допомагає кожному відчути усі переваги зимового спорту, незважаючи на час перебування та гаманець.

Ціни на Скі-Пас

Що таке скі-пас? Частіше зустрічається англомовне слово ski pass – магнітна картка, яка дозволяє пройти на територію лижної станції та користуватися всіма її послугами. Це дуже простий та зручний спосіб, який вже давно використовують по всьому світу.

Буковиця дарує змогу самостійно планувати відпочинок: вибирати одну з трьох трас від 200 до 700 метрів та кількість спусків. Беручи будь-який абонемент, вноситься застава у розмірі 20 грн, яка повертається одразу після закінчення катання.

Ціни у нашому комплексі набагато вигідніші, аніж у інших баз. Проте якість на вищому рівні. Ми дбаємо про те, аби кожен був задоволеним. Пропонуємо ознайомитись з тарифами на підйомами на кожну з трьох трас та вибрати для себе найкращу. Якщо Ви ніколи не ставали на лижі або хочете вдосконалення своїх навичок, у нас є уважні та досвідчені інструктори. Обираючи один з чотирьох доступних пакетів, кожен з яких має свою перевагу, наступний буде вигідніше за попередній. Чим більше спусків – тим менше Ви сплачуєте!

Зверніть увагу, що на наших трасах можна кататися лише на різних лижах та сноубордах. На санчатах спускатися по ним не можна навіть дитині, навіть за гроші! При порушенні правила винуватець сплачує штраф у розмірі 1000 грн.

Одна картка – безліч можливостей

Розраховуватись на базі можна за допомогою системи електронних грошей «Bukcoin». Такою карткою легко оплачувати скіпаси, а також отримувати знижку від 20% до 40%. Придбайте її на касі комплексу.

Буковиця

Цей легкий спосіб оплати за користування витягами звільнює Вас від зайвих проблем з втратою готівки. Поповнити картку можна у зручний для Вас час на будь-яку суму. Вона має необмежений термін придатності. Зняти ці електронні гроші неможливо, тож їх при бажанні можна використати у наступному році. Якщо Ви пошкодили або загубили картку, зверніться до нашої адміністрації, аби нею не скористався хтось інший. Після цього Вам створять нову. З усіма питаннями щодо платіжної системи звертайтеся до персоналу.

Сучасний гірськолижний курорт піклується про свою репутацію, отож уся техніка справна, персонал уважно ставиться до кожного відвідувача, територія під охороною. В нас нема прихованих платежів за послуги, про кожну з них Ви можете дізнатися по телефону або на сайті. Чесність, якість та доступність – це наші головні пріоритети та переваги.

Можете бути впевненими, що Ви знайдете тут тільки позитивні емоції та веселий спорт за оптимальною ціною. Приємного відпочинку!