Лазерна епіляція: професійне видалення волосся назавжди!

Салон лазерної косметології "LaderBeauty" представляє для своїх клієнтів можливість назавжди позбутися небажаного волосся. Лазерна терапія дозволяє миттєво і безболісно видалити волосся з різних ділянок тіла. Всього за кілька процедур можна забути про гоління і насолоджуватися бархатистою шкірою.

Лазерна епіляція - немає зайвих волосків

Лазерна епіляція - це новітній спосіб видалення волосся, який широко практикується в західних країнах. Більшість знаменитостей використовують саме цей універсальний метод для епіляції волосків та тих ділянках, де їх не бажано мати.

Сьогодні лазерна епіляція у Львові доступна для всіх представниць прекрасної статі. Кожна дівчина може дозволити собі лазерну процедуру, яка допоможе повністю прибрати волосяний покрив з певної зони.

Не менш затребувана лазерна епіляція і серед чоловіків, які бажають позбутися від волосся на спині, шиї або пахви. Завдяки абсолютній безболісності, така процедура не страшна.

Як проходить процедура епіляції?

Для того щоб пройти лазерну епіляцію у м. Львів, необхідно заздалегідь записатися на прийом. Це ви можете зробити, зателефонувавши по телефону або на сайті http://lazer-beauty.com.ua/, залишивши он-лайн заявку.

На прийомі косметолог зможе визначити, чи немає у вас протипоказання до проведення лазерної процедури. Крім цього, визначить ваш тип шкіри, волосся і відповідно до особистих показників розрахує курс лазерної терапії.

Якщо ви бажаєте повністю позбутися від непотрібного волосся, слід пройти повний курс епіляції –від 6 до 8 сеасів. Не варто задовольнятися одиничним результатом. У центрі ЛазерБьюти ціни доступні для кожного клієнта. Тому для повноцінного ефекту слід пройти всі сеанси епіляції лазером.

Після цього лікар-косметолог налаштовує діодний лазерний апарат Lumenis LightSheer ET під ваші параметри. На ділянку тіла, що підлягає епіляції, наноситься спеціальний гель, який сприяє максимальному видаленню волосків і хорошому ковзанню лазерної рукоятки по шкірі.

Під час сеансу більшість клієнтів майже нічого не відчувають. Можуть відчуватися невеликі покалування «голкою» в місці, де працює лазер. Якщо у вас низький больовий поріг, то попередньо лікар може нанести знеболюючий крем, так що ви зовсім нічого не відчуєте.

На закінчення на оброблену ділянку шкіри наноситься зволожуючий крем або аерозоль, який заспокоїть шкіру і добре її наситить.

лазерна епіляція під пахвами

Чого слід очікувати після лазерної епіляції?

Лазерна епіляція значно відрізняється від всіх способів видалення волосся. Різні методи епіляції (а їх близько 10 видів) спрямовані на механічне видалення цибулини з фолікула. А це означає, що через якийсь час волосок знову проросте і його повторно необхідно буде видаляти.

Під час лазерної епіляції всередині стрижня волосини створюється такий температурний режим, який руйнує фолікул зсередини. Також припікаються мікросудини, які активно живлять цибулину. Завдяки такому ефекту видаляється не тільки волосок, а й саме місце для його появи. Це виключає можливість повторного росту волоска зі зруйнованого фолікула.

Тому можна з упевненістю стверджувати, що лазерна епіляція надає довгострокове позбавлення від небажаного волосся на тілі!

Зони для лазерної епіляції

Лазерна епіляція рекомендована для різних зон на тілі. Самою популярною і затребуваною є:

  • інтимна епіляція (зона бікіні або глибоке бікіні);
  • пахвова епіляція.

Також дуже часто за допомогою лазера видаляють небажані волоски на обличчі: вусики, волосся навколо брів, на щоках і бороді.

лазерна епіляція ніг

У літній період розпал видалення волосся на ногах і руках. У зв'язку з цим в центрах лазерної косметології завжди є вигідні акційні пропозиції, які допоможуть заощадити кошти для приємного відпочинку.

На животі, спині і шиї також можна видалити волоски за допомогою лазерної терапії.

Звертайтеся в салон «LazerBeauty» у Львові

Центр лазерної епіляції зручно розташовується у Львові на вул. Родини Крушельницьких, 3 у центрі краси "Альтес". Звертайтеся до нас і ми будемо раді надати вам свої послуги!

лазерна епіляція Львів