Осінній відпочинок в Карпатах та Ворохті

Багатьох любителів пізнавального і захоплюючого проведення часу цікавить питання про те, наскільки доступний відпочинок в Карпатах восени в матеріальному плані. Особливо гостро це питання стоїть  в період економічної кризи.

Відповідь: без сумніву Карпати на даний час найбільш оптимальний варіант відпочинку для пересиченого українця. Карпати -  величезний та різноманітний регіон. Звичайно відпочинок у відомих туристичних курортах може вдарити по кишені, але в Карпатах інсує безліч маловідомих куточків, де завжди знайдеться затишний номер за доступною вартостю для будь-якого туриста. Дивіться лінк.

Особливості відпочинку у Карпатах восени - які розваги вас чекають?

отдых в карпатах осенью

Приголомшливі золотисті пейзажі відкриються вам, якщо ви вирішите сплавитися по річці на катамарані або спеціальної човні для рафтингу. Вам будуть запропоновані і поїздки на квадроциклі - якщо ви віддаєте перевагу сушу, але любите активний відпочинок.

Крпати запропонують вам все розмаїття національних страв. Ваші ситні обіди та вечері з пляцки, знаменитої гуцульської бринзи, домашньої ковбаси, маринованих грибочків, картоплі зі сметанним соусом в горщиках, копченостей, супів та інших страв будуть супроводжуватися захоплюючими історіями від гостинних господарів готелю. Справедливості заради відзначимо, що запланувати за цим посиланням відпочинок в Карпатах ви можете і в будь-якому регіоні, наприклад, у Сколе або Вижниці. Але в даній статті речь піде про Ворохту.

Цілющий відпочинок у Ворохті?

ворохта жилье

Ворохта не такий відомий туристичний маршрут, як Буковель, але природні краєвиди та розвиток інфраструктури не дуже відрізняється від відомого куророту. При цьому ціни на житло у Ворохті значно  відрізнаються, що є дуже позитивним моментом. В цьому ви можете переконатися сами, завіваши на цей ресурс.

Вирушаючи на відпочинок в Ворохту восени, ви можете не тільки відмінно розважитися, але й оздоровити свій організм. Мінеральні джерела тут відкриті для вас завжди. Вічнозелені ліси будуть хороші тим, що подарують вам багатий врожай грибів і ягід. Неодмінно покуштуйте місцевий чай, які наполягають на цілющих травах. Він дасть вам здоров'я і спокій на весь рік!

В осінній період піші прогулянки особливо приємні. Адже в цей час року гірські ландшафти набувають зовсім інший вигляд і колір. А значить, що милуватися ними хочеться знову і знову. Прогулюючись, ви будете дихати найчистішим повітрям Карпат, який благотворно відбитися і на вашому настрої, і на вашому самопочутті. Ворохта подарує вам відпочинок, про який ви мрієте.