ТОП-5 найспекотніших турів у Єгипет

ТОП-5 найспекотніших турів у Єгипет

Історія і культура Єгипту сягає тисячоліть, які були ще до нашої ери. Ця загадкова мусульманська країна будувала свою особисту історію серед пустелі, в несприятливих умовах, постійно ведучи боротьбу за свою незалежність. І сучасний Єгипет зміг довести усьому світові, що навіть посеред пустелі можливо відродити оазиси. Таким свіжим джерелом для країни став туризм.

Туристичний потік приносить країні найбільший дохід після продажу корисних копалин. Тому в Єгипті так уважно відносяться до сфери послуг. Тим паче, що в цій країні вистачає курортів, так що навіть вибагливому туристу буде що вибрати.

Клімат у Єгипті тропічний пустельний. Найспекотніші місяці — червень, липень і серпень. Температура повітря тримається від 35,5 до 38 градусів. Найхолодніше взимку. В грудні, січні і лютому температура повітря коливається від 21,5 до 25 градусів. Це потрібно враховувати, купуючи тур в Єгипет.

Для багатьох туристів Єгипет — це вже звичне і зрозуміле місце відпочинку. Каталог турів до Єгипту http://turne.travel/ua-uk/tour/egipet/ кожного дня урізноманітнюється. Та якщо ви збираєтесь до Єгипту вперше, читайте наш огляд найкращих курортів Єгипту.

Хургада

Головна інформація:

 • Місце розташування: західний берег Червоного моря, на південний захід від Каїру.
 • Цікаві місця і пам’ятки: давньоєгипетські пам’ятки, піраміди в Каїрі, архітектура Луксору. В Хургаді розташовані три величезні аквапарки.
 • Хургада – міжнародний центр для прихильників водних видів спорту.

В Хургаді багато готелів на любий смак и фінансові можливості. Зараз нараховується більше 70 готелів. Вартість відпочинку в Хургаді теж буває різною. Варто враховувати, що в сезонний період, кінець весни, літо и початок осені, ціни на тури в Єгипет дещо вище.

Наприклад, в липні вартість проживання на людину в тризірковому готелі з дворазовим харчуванням коштуватитмать близько 8-9 тис грн. П’ятизіркові готелі з системою харчування all inclusive будуть когштувати від 11- тис грн.  і вище.

Макаді Бей

Це комфортний, сучасний курорт з надзвичайною інфраструктурою.

Головна інформація:

 • Abu Makadi (так звучить єгипетська назва курорту) знаходиться в 30 км від Хургади.
 • Макаді Бей – єдиний курорт в Єгипті, що був побудований спеціально для іноземців.
 • Розваги: культурне життя зосереджене в готелях. З одного боку курорт оточений пустелею, а з іншого виходить до Червоного моря.  Тут можливі приватні екскурсії, сафарі.

Макаді Бей — курорт, що динамічно розвивається. Тут надають перевагу готельному відпочинку all inclusive. Серед готелів курорту Макаді Бей переважають 5-зіркові і 4-зіркові. Вони користуються найбільшою популярністю серед іноземців. Ціни на відпочинок в Макаді Бей в готелі 5* тримаються на рівні 12-13 тис. грн з однієї особи. В готелях меншої зірковості ціни будуть дещо нижче.

Ель Гуна

Це неперевершене місто-курорт, будівництво якого розпочалося в 1990 році. За містом закріпилася назва «Венеція у пісках», тому що курорт побудували на 20 різних островах, які з’єднали між собою каналами. 

Головна інформація:

 • Архітектура курорту – це симбіоз сучасних думок і традицій. Над готелями працювали найвідоміші в світі архітектори.
 • Місто-курорт має свій власний аеропорт, який здійснює місцеві та міжнародні перевезення.
 • Курорт належить 4 піщані пляжі на берегу Червоного моря і 3 острови, поряд з Ель Гуною.

На території курорту знаходиться 3 п’ятизіркові готелі, 8 чотиризіркових і 5 тризіркових готелів. Ель Гуна вважається одним з найдорожчих курортів Єгипту. Вартість туру в тризірковий готель в середині літа коливається близько 12-13 тисяч грн з однієї особи.

Шарм-ель-Шейх

Єгипетське місто-курорт, що відоме ще за часів Оттоманської імперії. Знаходиться на півдні Синайського півострова, має вихід до Червоного моря. Завдяки чудовому клімату, мальовничій береговій лінії та розумним, зваженим інвестиціям, місто швидко стало улюбленим курортом серед туристів.

Головна інформація:

 • Шарм-ель-Шейх відноситься до курортного регіону Єгипетська Рив’єра.
 • Цей курорт – найспекотніший серед усіх єгипетських курортів. Середня температура у серпні тримається на позначці +38 градусів.
 • Розваги: можна подивитися цікаві бедуїнські міста Дахаб і Нувейба, що знаходяться в двох годинах їзди від Шарм-ель-Шейху.

Ціни на відпочинок у Шарм-ель-Шейху можна не значно відрізняються від цін на подібних єгипетських курортах. В середині літа, в розпал сезону, 7 днів в тризірковому готелі зі сніданком та вечерею будуть коштувати від 7-8 тис грн за одну особу. Тиждень в готелі 5* з системою харчування all inclusive буде коштувати від 15 тисяч грн.

Сома-Бей

Чудовий і молодий курорт, що розташований на півострові Абу Сома. Курорт знаходиться в 40 кілометрах від Хургади. З центральної частини Європи до курорту Сома-Бей необхідно летіти близько 4 годин.

Головна інформація:

 • Сома-Бей як і Макаді-Бей формально є частиною курорта Хургада.
 • Готелі курорту мають переважно 4 чи 5 зірок.
 • Розваги: на курорті вам запропонують насичену програму. Екскурсії, історичні пам’ятки, дайвінг.

Ціни на відпочинок на цьому курорті не є зависокими, та схожі з цінами на переважній більшості єгипетських курортів. Слід зазначити, що Сома-Бей — курорт молодий, готелі тут нові, сервіс відрізняється високою якістю. Тиждень проживання у готелі 4-5 зірок, з системою харчування all inclusive буде коштувати від 10 тис грн за одну особу. Ціни, що актуальні на середину літа чи початок осені, вже в жовтні-листопаді значно зменшяться. Тому, щоб заощадити, ви можете пошукати гарячий тур до Єгипту, або ж поїхати не в «високий сезон».

Єгипет — країна, що дбайливо ставиться до туристів. Єгипетські курорти налаштовані на зручний відпочинок та високий рівень сервісу. Навіть ті туристи, що вперше ідуть відпочивати за кордон, в Єгипті почуваються впевнено і розкуто. Це відпочинок, що зарядить вас позитивними емоціями та наснагою на весь рік.