У яких випадках знадобиться довідка про несудимість?

Навіщо потрібна довідка про несудимість?Складна система державних відомств вимагає чималих зусиль зі сторони людини, котрій необхідно отримати будь-яку довідку, чи інший тип документу. Відсутність спрощеної системи отримання документації, викликає чималу кількість труднощів. Одним з таких документів є довідка про несудимість, яка засвідчує той факт, що людина не мала та не має судимості, не перебувала у виправних закладах, та не має причетності до карної справи на даний момент.

Сутність довідки про несудимість, випадки її обов'язкової наявності

Довідка видається через запит до Міністерства внутрішніх справ, що діє на території України.На цей факт не вливає наявність фактичної реєстрації та місця проживання. Державні структури мають змогу видавати довідку про несудимість в двох типових бланках.

Зразок довідки про несудимістьЯкщо документ необхідний для виїзду за кордон, для оформлення візи, то бланк додатково має спеціальну відмітку-гербовий штамп. Довідка може буде легалізована, апостильована, переведена на іншу мову та акредитована нотаріусом. Для внутрішнього обігу вигляд довідки має дещо спрощений вигляд. Стосовно термінів її придатності, то для використання закордоном вона має строк 3 місяці, а для внутрішнього обігу-лише місяць.

Наявність довідки необхідна для:

- отримання статусу постійного місця проживання;

- для участі в конкурсах та тендерах;

- відкриття візи;

- початку навчання у закордонному виші;

- працевлаштування в іншій державі;

Вагомі переваги компаній, що надають послуги оформлення документів

Для того, щоб використати власний час з явною перевагою та користю слід звернутися до компанії jurklee.ua, котра надає послугу оформлення довідки про несудимість. Оптимально, якщо географічно вона буде розташована в столичному регіоні, та в самому Києві безпосередньо. Цей факт дасть змогу зекономити час та кошті витрачені на кур'єрську доставку. Близьке розташування всіх регулюючих відомств пришвидшує процедуру та спрощує отримання.

У чому вигідність компанії-посередника?

Ті люди, котрі хоча б раз ужитті займались оформленням будь-якої документації в державних структурах, знають весь шлях отримання бажаного папірця. Довжелезні черги, котрі займають цілий день, а іноді і не один, некваліфіковані спеціалісти, які не володіють всією необхідною інформаційною базою, та купа невдоволенних людей в темних та затхлих коридорах установ-картина знайома.

Збільшує термін отримання документу і некоректно заповнена анкета, яка не допускає виправлень та неточної інформації. Бланк необхідно заповнювати тільки на державній мові, і цей факт часто викликає неточності у громадян,що спілкуються російською та не володіють граматикою української мови.

Таким чином, співробітники спеціалізованої компанії-посередника всі ці проблеми вирішують дуже легко, бо мають знання та досвід,і це основна перевага, яка вказує на необхідність замовлення послуги саме в них.