75-річний львів'янин привіз "срібло" із ветеранського чемпіонату світу з фехтування

26 жовтня 18:00
Переглядів: 436

Львів`янин фехтувальник Василь Шуберт, викладач Університету фізкультури виборов «срібну» медаль на чемпіонаті світу серед ветеранів, який відбувся у словенському Маріборі. Медаль найвищого ґатунку дісталася спортсменові із Македонії.

Від своєї нагороди Василь Степанович не в захваті. Каже: «Подивіться на моє фото після нагородження. Там ніякого задоволення немає. Сподівався на «золото». Але той суперник, з яким мені довелося битися, для мене дуже складний. Бо він по виду зброї є шпажистом. А то зовсім інша тактика».

Не дивно, що другим місцем Василь Степанович розчарований. Адже у його доробку є два чемпіонські титули зі світових форумів. На стартах у Маріборі він теж впевнено усував візаві одного за одним. Аж поки не «спіткнувся» у фіналі.

Тренер фехтувальника Андрій Бусол зазначає: «Більше, мабуть, вини Василя Степановича, бо він суперника мало знав. Не знайшов, чесно кажучи, ключик до цього противника. Той його зустрічав, контратакував. І таким чином виграв бій». Василь Шуберт самокритично додає: « Фехтування ‒ інтелектуальний вид спорту. Так що тут головою все вирішується. Якраз те, чого мені там не вистачало».

Про можливий реванш на наступній світовій першості Василь Шуберт розмірковує розсудливо: «Реванш ‒ то гроші. А гроші…В мене є внучка, яка фехтує у збірній по кадетах і юніорах, то я їй допомагаю. Чорній Катерина її звати».

А от ділитися своїми вміннями із молоддю фехтувальник досвідчений буде продовжувати. Адже шаблею він володіє довше, ніж півстоліття.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: