"Було приємно бачити так багато людей, які приходили сюди і дивилися наші партії", - М.Музичук

18 березня 12:55
Переглядів: 304

Шахова королева отримала свої нагороди. У Львові сьогодні відбулось офіційне закриття Чемпіонату світу з шахів серед жінок та нагородження переможниці. Відтак, китаянка Хоу Іфань отримала кубок, вінок переможниці та інші подарунки. Привітали та нагородили і срібну призерку українку Марію Музичук. Марія подякувала своїй команді за хорошу підготовку та постійну підтримку протягом усього Чемпіонату.

Участь у церемонії закриття Чемпіонату світу з шахів серед жінок та нагородженні шахової королеви-Чемпіонки світу з шахів серед жінок взяли Георгіос Макропулос, в.о. Президента ФІДЕ, Андрій Садовий, міський голова Львова, Олег Синютка, голова ЛОДА, та, безпосередньо, самі гравчині. На церемонії також були присутні команди обох шахісток, суддя змагань Керл Ярецькі, представники ФІДЕ та усі, хто долучався до проведення Чемпіонату у Львові.

Усіх гостей у Палаці Потоцьких зустрічав струнний квартет. Також учасникам офіційної церемонії продемонстрували короткі відеоролики з найцікавішими моментами турніру. Перед офіційним нагородженням було виконано Гімн України, Гімн Китаю та Гімн ФІДЕ. З вітальними словами виступили голова ЛОДА Олег Синютка, в.о. Президента ФІДЕ Георгіос Макропулос, Керл Ярецькі, головний суддя матчу, та міський голова Львова Андрій Садовий.

Опісля, власне, відбулась церемонія нагородження. Чемпіонці китаянці Хоу Іфань вручили кубок, вінок-переможниці, медаль та квіти. Особливий подарунок переможниці Чемпіонату зробив міський голова Львова Андрій Садовий – картину. Нагороди також отримала срібна призерка Чемпіонату українка Марія Музичук. Марічці вручили подарунки, медаль, кубок та квіти.

Опісля пам’ятні подарунки отримали Георгіос Макропулос і Керл Ярецькі. Мер Андрій Садовий вручив в.о. Президента ФІДЕ і головному судді матчу пам’ятні монети із зображенням Короля Данила Галицького.

Після нагород Хоу Іфань та Марія Музичук поділились своїми враженнями щодо Чемпіонату та подякували усім за докладені зусилля.

«Я вдячна організаторам, усім, хто за мене вболівав і підтримував мене. Було приємно бачити так багато людей, які приходили сюди і дивилися наші партії. Це справді приємно. Сподіваюся, що в наступних турнірах я зможу показати свою найкращу гру», - зазначила Марія Музичук.

Опісля всі почесні гості перейшли на вулицю, де відбулось відкриття пам’ятної таблиці, присвяченої проведенню Чемпіонату світу з шахів серед жінок у Львові. В церемонії взяли участь міський голова Львова Андрій Садовий, голова ЛОДА Олег Синютка, гравчині Марія Музичук та Хоу Іфань.

Нагадаємо, Чемпіонат світу з шахів серед жінок у Львові розпочався 1 березня. За шахову корону змагались українка Марія Музичук та китаянка Хоу Іфань. Загалом відбулось 9 шахових партій. Перемогу з рахунком 6:3 здобула китаянка Хоу Іфань.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: