Чачуа і Мірошніченко відвідали чемпіонат світу з ракетомодельного спорту

25 серпня 20:00
Переглядів: 423

За Львовом, на галявині біля села Великий Дорошів, триває чемпіонат світу з ракетомодельного спорту. Участь у змаганнях беруть 19 збірних, зокрема, Канада, Китай та США, на чолі з фахівцями НАСА. Пристойні шанси на перемогу має й українська збірна, що вразила своїх опонентів у перший день змагань. У четвер зранку, поки професійні техніки готувалися до виступів, свої перші ракети власного виробництва у небо запустили двоє гравців львівських «Карпат» – Денис Мірошніченко та Амбросій Чачуа. 

Карпатівці прибули до наметового табору одними з перших. Навіть попри виснажливі тренування та бажання виспатися, «леви» не могли пропустити таку цікаву атракцію. До них долучилися діти з Жовківщини, які також мали намір сконтроювати власні літальні апарати. Розклавши на столах клей, деталі, фломастери та інші речі, необхідні для створення ракет, карпатівці взялися до роботи. Мало того, що їм слід було самим скласти ракети, хлопці постійно допомагали дітям чи то приклеїти стабілізатор, чи то зав’язати вузол. 

Зрештою, після години роботи, кожен тримав у руках власну іменну ракету. Дехто, правда, встиг отримати на моделі і автографи карпатівців. Денис Мірошніченко назвав свою ракету «Самітник», Амбросій Чачуа вигадав протилежну назву – «Куражист». Саме йому і випала честь першим запустити апарат у небо. 

Вставивши «двигун» у спеціальний отвір та запаливши гніт, усі навколо відійшли на кілька метрів – ще ніхто не знав, яким чином і як високо ракета запуститься. Але усе пройшло успішно – з гучним звуком «Куражист» злетів на добру сотню метрів, після чого почав повільно опускатися. Ідентично вдало запустилася ракета «Самітник». Окрилені успіхом карпатівців, діти стали в чергу аби запустити свої творіння. 

Згодом, правда, знайшлася лише ракета Чачуа, який пообіцяв поставити її в рамку у себе вдома. А от «Самітник» загубився на зелених просторах галявини. Однак, Дениса це не засмутило, він перебував під враженнями від побаченого та здобутого: «Насправді було дуже цікаво. Діти підходили, питалися що і як зробити, ми разом клеїли та в’язали. Отримав багато емоцій та зарядився на гру з «Олімпіком» – сказав Мірошніченко

«Навіть неочікувано, що такий чемпіонат проходить під Львовом. Ми набралися прекрасних емоцій, що дуже нам потрібно перед грою з «Олімпіком». Приємно було підтримати дітей, адже для них це свято, якийсь неймовірний день, який вони ніколи не забудуть» – додав Амбросій Чачуа.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: