Днями вирішиться доля Євробаскету в Україні - відео

21 березня 23:51
Переглядів: 282

Забрати не можна залишити. Де саме поставити кому у цьому реченні міжнародна федерація баскетболу вирішить у суботу.

В Мюнхені ФІБА-Європа залишить або забере в України Євробаскет-2015. Які в нас шанси, чи хоче цей турнір баскетбольна еліта нашої держави та що, у разі відмови, буде з поки що недобудованими Аренами — дізнавалися наші журналісти. Євроарена вже далеко не на початковій стадії. Схожа ситуація і в інших містах. Але цього тижня Маркіян Лубківський навів смуток на спортивну частину України. Доволі швидко Лубківський підкорегував свою думку. У найгіршому випадку приймемо першість 2017-го року.

Замість України, прийняти Євробаскет вже готові майже двадцять країн. Але в будь-якому випадку Палац спорту у Львові добудують Ще один можливий варіант — прийняти Євробаскет спільно з іще якоюсь державою. Цей турнір — далеко не лише суто спортивне свято. Він залишить по собі передумови для подальшого розвитку баскетболу.

Леонід Стефанишин — один із потенційних збірників України. Певен, домашній чемпіонат Європи спричинить справжній баскетбольний бум. До того ж, певен баскетбольний коментатор Павло Сентій, вдома наша команда могла б гучно заявити про себе.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: