Фанатів "Карпат" звинувачують в нацизмі

31 березня 21:25
Переглядів: 657

Напередодні у Львові відбувся матч чергового туру національної футбольної першості, в якому місцеві "Карпати" приймали чемпіонів України донецький "Шахтар". Зустріч видалася незвичною емоційної і завершилася перемогою гостей з рахунком 2:1.

Поєдинок зібрав на трибунах стадіону "Україна" більше 20 тисяч уболівальників, які палко підтримували і гнали вперед львівську команду.

Традиційно особливо сильно переживали за своїх улюбленців фанати "Карпат", які відзначилися багатим розмаїттям "зарядів", особливою популярністю серед яких користувався нагадує нацистське привітання жест з викиданням руки поперед себе.

Цей рух є традиційним для українських фанів, однак ті, схоже, забувають, що в суспільстві воно щільно асоціюється з нацистським привітанням і фашистської тематикою.

Досить нагадати, що напередодні Євро-2012, який минулого літа пройшов у нашій країні, саме поведінка фанатів стало однією з головних причин відвертою цькування України, яка розгорнулася сторінках європейських ЗМІ.

Крім того, глядачі стадіону "Україна" в час матчу закидали сторонніми предметами лавку запасних донецького клубу, через що арбітрові навіть довелося на деякий час зупиняти матч.

Подібні дії не йдуть на користь іміджу держави, адже в Європі навряд чи будуть глибоко аналізувати манеру і стиль вболівання українських шанувальників футболу.

Як шанувальники львівського клубу підтримували свою команду в матчі з чемпіонами України дивіться нижче:

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: