"Галичанка" обіграла основних суперників за чемпіонський титул

19 квітня 19:15
Переглядів: 284

Львівська «Галичанка» прийняла перший тур фінальної частини національного чемпіонату, у якому за нагороди бореться тріо команд. Спершу господарки паркету впевнено обійшли «Дніпрянку» із рахунком 36:21.

А вишенькою на торті стала дуель із основним суперником ‒ ужгородськими «Карпатами». У десятихвилинному відрізку стартового тайму команди відзначились лише по разу. Поступово почала відриватися «Галичанка», заробляючи гандикап у 4 м`ячі. Проте легковажно розтринькала його і на перерву пішла із хиткою перевагою 8:6.

«Галичанка» Наталя Сабова підкреслила: «Ми завжди від «Карпат» чекаємо дуже цікавої гри, оскільки це наші найпринциповіші суперники. В нас завжди з ними запекла боротьба за 1-2 місце в чемпіонаті. Знаємо, що і вони на ці ігри налаштовуються якось по-особливому».

Ужгородки не збиралися опускати рук. Але і «Галичанка» тримала дистанцію. Ворота господарок у відповідальному поєдинку захищала юна Вікторія Салтанюк. Хоч і зізнається у хвилюванні, зі своїми обов`язками впоралася добре. Вікторія каже: «Ми вірили в перемогу, боролися, пробували щось нове, наприклад, виходити всімох. Все вдавалося, в принципі».

Опір «Карпат» все більше слабнув. «Галичанка» здобула безапеляційну перемогу ‒ 22:15.

Головний тренер «Карпат» Борис Петровський зазначив: «Мені сподобалось, як моя команда віддавалася, тому що в нас серйозні кадрові втрати. Не дорахувалися 4 гравців основного складу. Двоє з них не приїхало: і капітан команди, і правий півсередній. Одна дівчинка взагалі була з температурою 39,5. І ще гравець національної молодіжної збірної Готра травмувалась вчора».

А «Галичанка» після цього туру залишається у топі турнірної таблиці, зробивши ще один впевнений крок до дострокового підтвердження чемпіонського титулу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: