"Галицькі Леви" двічі розгромили київський "Сокіл"

24 грудня 12:00
Переглядів: 181

23 грудня, «Галицькі леви» не залишили шансів у двобої чемпіонату України своїм київським суперникам. Львівські хокеїсти здобули дві розгромні перемоги над «Соколом» з рахунком 10:2 і 11:2.

Колись запеклий суперник львів`ян київський «Сокіл» отримує від «Галицьких левів» повний набір вже у першому періоді. Після двадцяти хвилин чистого часу на табло ― 6:0.

«Тренер нас всіх налаштовує на серйозну гру. Ми не збираємось нікому поступатись, не важливо, який суперник ― слабкий чи сильний. Це для нас суперник і ми граємо на максимум», ― стверджує гравець ХК «Галицькі Леви» Роман Кізло.

Максимальний старт та безрезультативний другий період. «Леви»" вирішили «відпочити». У другій двадцятихвилинці суперника вистачило тільки на одну шайбу. Ще однією «Сокіл» розбудив сплячих львівських хокеїстів у третьому сеті.

«Кожен вирішив, що йому треба забити, набрати очки, попрацювати на статистику, на себе. Коли починає тягнути ковдру на себе, і командні дії втрачаються. Індивідуальна гра, зазвичай, до хорошого результату не призводить», ― пояснює головний тренер ХК «Галицькі Леви» Михайло Чіканцев.

Знову показати зуби часу «левам» не забракло. Екс-воротар львів`ян, який тепер захищає київські ворота, не встигав забирати за колишніми одноклубниками шайби з воріт. «Галицькі Леви» здолали «Сокіл» – 11:2.

«Дуже багато над чим треба працювати. Будемо працювати. І гра в обороні, і склад хотілося б підсилити. Над всім будемо працювати. Це діти, яким щодня треба рости і тренуватися», – каже головний тренер ХК «Сокіл» Дмитро Марковський.

Ростуть і беруть приклад у старших одноклубників і наймолодші «левенята». Нещодавно десятирічні хокеїсти з Новояворівська підкорили свою першу міжнародну арену. Побороли 18 суперників, найскладнішим був фінальний поєдинок з Освенцимом.

«Ми спочатку їй програли. Це була шоста чи 5 гра. І вони пройшли з нами в фінал. Та ми виявились сильнішими», ― згадує гравець ХК «Галицькі Леви» 9-річний Захар Чіканцев.

Дорослі «леви» також їдуть по черговий трофей. Цього разу це Різдвяний кубок, що відбудеться у Торуні. Суперниками наших хокеїстів будуть найкращі команди з Латвії, Польщі, Білорусі і Росії. Боротьба у Кубку триватиме з 25 по 26 грудня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: