Головний тренер ФК "Тернопіль" Василь Івегеш дав інтерв'ю напередодні виїзного поєдинку

12 листопада 21:45
Переглядів: 144

Головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш напередодні виїзного поєдинку 17-го туру в першій лізі проти ФК «Полтава» розповів про останні новини з розташування команди.

– ФК «Полтава» – хороший в усіх відношеннях. Останній поєдинок полтавчани на виїзді виграли, команда на підйомі, тому нам буде не просто протистояти такому супернику. Доводило чути, що в Полтаві три дні падає дощ, тому розглядається варіант гри на футбольному полі зі штучним покриттям. Саме через це провели останнє тренування на такому покритті, щоб гравці ФК «Тернопіль» були більш-менш готові до ситуація, коли доведеться грати на незвичному газоні.

– З якими проблеми зіштовхнулися у підготовці по поєдинку з полтавчанами?

– Проблеми в нас традиційні. Скажімо, сьогодні тренувалося всього вісім чоловік! Вчора (11 листопада – авт.) дев’ять футболістів виступали в студентській лізі України, тому їм дали відпочити. Якщо вдасться на тренування разом зібратися, то вже тільки в Полтаві. Власне там будемо вибирати план на гру, як протистояти ФК «Полтава». Однозначно, їдемо до Полтави не програвати.

– Відомо, що маєте певні кадрові проблеми, зокрема, кілька футболістів травмовані?

– У нас в заявці обмаль футболістів, тому якщо випадають такі гравці, як капітан команди Андрій Кондзьолка, чи інший гравець середини поля Олександр Кіцак, то, безперечно, ці втрати є болісними, відповідно без них нам буде дуже складно в Полтаві.

– За ФК «Полтава» виступає вихованець ФК «Тернопіль», нападник Богдан Семенець. Як будете його нейтралізовувати, адже Богдан останніми матчами став чимало забивати?

– Нам відомі манера гри та фізичні кондиції Семенця. Персонально з ним ніхто не гратиме. Діятимемо в зону, хто буде ближче, той опікатиме Богдана. Зробимо все, щоб він не використав свої швидкісні якості.

– Нещодавно тренерський штаб мав розмову з почесним президентом клубу. Після цього команда двічі перемогла. Як він оцінює нинішнє становище ФК «Тернопіль»?

– Ми всі були незадоволені тим місцем у турнірній таблиці, яке обіймали. Насамперед так сталося через те, що у нас було чимало кубкових ігор, які відібрали багато сил. Сьогодні ті очки, на які ми розраховували, команда здобула, тим самим підтягуємося під ту групу команд, які йдуть очко в очко. Нині всі задоволені тим, що ми поправили турнірне становище.  Позиція в нас така, що виграв – ти вже в середині, програв – внизу.

– ФК «Тернопіль» залишилося провести два офіційних матчі в календарному році. Скільки ще очок плануєте взяти?

– Плануємо здобути хоча б одне очко. Для нас це буде непоганим результатом… І, дуже не хотілося б, з нулем йти на зимову перерву.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: