Ігор СЛЮСАРЧУК: "Знав, що маю обов’язково виграти!" Відео чемпіонського бою

10 березня 15:43
Переглядів: 561

Вчора на Буковелі галичанин Ігор Слюсарчук у надзвичайно складному поєдинку зумів відстояти титул чемпіона UFFC Elite в надважкій вазі. Бій проти Євгена Бови з Комсомольська став головною подією Гранд-фіналу чемпіонату України дивізіону "Еліта" з фрі-файту "Кубок Буковеля". Про свій переможний поєдинок Ігор Слюсарчук розповів "Галичині спортивній".

- Ігоре, титульний бій для тебе дуже складно починався і ти був на грані поразки…

- Саме так. На рингу було трохи слизько. І я, коли завдавав удару, послизнувся і впав. Виходить, що мій суперник проводить мені задушливий прийом, а я не можу з нього вирватися. Починається бій, а я вже маю здаватися. Бо коли сонну артерію перетискають під час задушливого прийому, людина просто починає засинати або б’ється в конвульсіях і не може ані вдихнути, ані видихнути. Вийшла така ситуація, що я пів раунду лежу і мене душать. Я просто був як жертва, яка шукає способу вирватись, але не може. Коли людина схрещує ноги і починає тебе розтягувати, в тебе хребет вигинається. Таке враження, що я просто вишу в петлі.

- Як тобі вдалося вирватись?

- Коли суперник виконував задушливий прийом, я чинив супротив і під час боротьби ми вийшли за межі рингу, тому рефері довелося підняти нас у стійку. Було дуже важко дихати. Але підтримка тренерів, які були в моєму куті, моїх рідних і близьких, які дивилися поєдинок в онлайні мені допомогла. Я встав і знав, що маю обов’язково виграти. Тому що за мене вболівала моя наречена, діти із залу – а там тренуються 8-9-річні хлопці – просили мене відстояти пояс. Як я міг їх підвести? Чоловік двадцять проводжали мене на ці змагання.

- Як далі складався бій?

- Я був на 15 кг легший за суперника. Тому намагався працювати з дистанції. Працював джебами і правими закінчував серії. Просто не пускав суперника до себе. Кілька разів коліном попав. А коли побачив, що суперник більш-менш розбитий, почав переводити його в партер і бити. В другому раунді після серії ударів перевів суперника в партер. Коли я впав на нього, він почав мені робити больовий на руку. Я з нього викрутився. Тоді він почав мою ногу забирати. І в той момент, коли він двома руками взяв ногу, я почав бити. Провів кілька чітких ударів у голову. Він вже не захищався і суддя був змушений зупинити бій.

- Зустрічався з цим суперником раніше?

- Ні, вперше з ним зустрівся. До речі, мав відстоювати пояс у поєдинку з Павлом Сабадашом. Він шульга, я місяць конкретно готувався "під шульгу". І тут мені за три дні до бою сказали, що в мене змінюється суперник. Відповідно все, що напрацьовував на тренуваннях втратило сенс, оскільки довелося битися проти правші. Але це досвід.

- Які подальші плани?

- Відпочити тиждень-два. А далі будемо вирішувати з тренерами, менеджерами, які мене чекають поєдинки.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: